Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tocso76

    tag

    Story:
    Sikerült féltéglát csinálni a készülékből. Ahogy illik én már a telefon érkezése előtt letöltöttem a hozzá szükséges progikat, unlockot megigényeltem, ez hamarabb megvolt, mint a teló.
    Teló így jött: Spemallos, 6.0 android, 7.3stable ROM tele tyúklábakkal. Épphogy belenéztem, már estem is neki a romolásnak. Download módban randi a MiFlash-el, itt a tipushoz ajánlott ROMot betallóztam „Redmi 3S Latest China Developer Version Fastboot”. Refresh majd Flash, nemsokára hiba üzi: nincs több hely vagy valami hasonló. Na, erre én mégegyszer Refresh majd Flash, újabb hiba üzi: katasztrofális hiba. Telót megpróbáltam újraindítani, de azóta csak a MI logóig jut. Download módba nem bírom tenni, nem adja be a csirkés recoveryt, Fastboot az van, de zárt a Bootloaderem így ez elvileg nem jó.

    Megoldás:
    Sikerült download modba tenni, igaz kicsit másképp. Mivel ez Redmi 3s így kisérleteztem, tehát három gomb nyomva tart, gépre rádug majd power gomb elenged, le és fel hangerő továbbra is nyom, ekkor a képernyő elsötétül és download módba kerül.
    Majd MiFlasht cseréltem és így már sikerült a romolás.

Új hozzászólás Aktív témák