Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz arty #38 üzenetére

    Érthető mondjuk. A legrosszabb, hogy nincs választék ...

    Ezért írtam - bár PS téren abszolút nem vagyok tájékozott - hogy "állítólag" nem "kibaszásból" nem kompatiblis a One a régi kormányokkal.

    Ez mondjuk MS fórumon is vitatéma volt, anno rákérdeztem, hogy várható-e valamilyen módon az One-ra a 360-as kiegészítők támogatása ... Wireless az eltérő protokollok miatt nem valószínű, viszont az USB-seket rengetegen támogatták ... Bár én csak a Razer Sabertooth-omat szerettem volna megtartani, de elég sokan pont a kormányszettek miatt szeretnék ezt, nem akarnak megválni a komolyabb szettektől, amik ára elég könnyen szökkenhet a konzolok ára fölé ...

    Persze alternatív megoldások vannak, pl: a Chronusmax, ami nem is olyan drága, csak kicsit macerás, mert kell mellé egy PC is (laptop elég ...) és még FFB is van, de az azért nem ugyanaz.

    Volt valahol a dzsátubin egy videó, amiben elmondják, miért nem komptibilis az One a 360-as kormányokkal, de természetesen akadnak akik szerint ez is csak bullshit ...

    Horizont és Forzát (3 ... a 4-et azért nem vettem meg, mert tudtam, hogy jön az One ...) én is szerettem - persze lelkesamatőr szinten, ahová bőven elég a kontroller xD - de mivel szimulátoroztam anno, és volt szerencsém pár PC-s szimet kormánnyal játszani, így én is erősen gondolkodom rajta, hogy ha bizonyos feltételek teljesülnek, akkor szülinapomra meglepem magam egy TX-el :) (Eléggé dicsérik mindenfelé, persze a kormány és pedál "olcsó" feelingjét említik, viszont magát a lelkét, azt agyondícsérik :) )

    Picit örülök, hogy ilyen drága, mert ez az egyik ok, amiért még nem vettem ... A másik, hogy valamilyen alternatív megoldást kell találnom, hogyan tudnék pár másodperc alatt előkapni és eltünteni egy kormány + pedálszettet a nappaliban, valamint kompatibilissé tenni ezt a játszós babzsákfotelemmel ... (Kell egy normális wheelstand ...)

    Szóval nem olyan egyszerű ez a dolog ...

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák