Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #2197 üzenetére

    Annyival egeszitenem ki T.M es Gorni tanacsait, hogy jelenleg ket dologra kell kizarolag odafigyelned DH-val:
    1) ne fogyjon el a Hatred - ergo fenn tudod tartani akar a rapid fire-t akar a csapdakat.
    2) ne fogyjon el a discipline - ergo szinte vegig fenn tudod tartani a shadow power-t, ergo gyakorlatilag hallhatatlan vagy. Innentol kezdve nem leszel toltelek a partiban mert talpon maradsz es nagyjabol le tudod adni a DPS-ed.

    Nezd meg az en DH-m is mar javasoltam egyszer. (Jo ne a sebzeset meg a cuccait nezd..) - hanem a passziv skillezeset. Nekem nincs bent dps novelo skillem mint mondjuk az archery, hanem olyan passzivom van ami szepen tolti es fenntartja mindket resource-ot.

    Night Stalker - ha critelsz visszatolt 1 disc-et. Namost ha elered a min 50% chc-t onnantol ez elkezd mukodni. Goldolj bele hogy chanellingben esz nelkul tolod a rapid fire-t mondjuk, ha abbol csak minden masodik critel mar fullon van a disced.

    Vengeance - 20 hatredet es 2 discet ad amikor health globe-ot veszel fel, vagy vesz fel valaki a partibol. Gondolj bele ez hogy mukodne egyutt partiban a barbarommal, aki 2-3 masodpercenkent kiver egy globe-ot a mobokbol a HoTA megfelelo runaja miatt.. ugye..? Maris Parti-DH lettel..

    Mig meg nem jon a kieg ez a lenyeg szamodra. Utana lehet valtozni fog a dolog es javul a DH es talan jatszhatobb, erosebb, stabilabb lesz..

    Melleseg az en DH-m hibrid skilezesu, tehat spike trap + rapid fire build. Mukodesi elve igen egyszeru: bat companion rajtam van (3 hatred / sec-et ad, ez is nagyon fontos!!), lerakom a 3 spike trapet, lovok 2-3 hungering arrov-t hogy legyen eleg hatredem, es utan mar csak nyomom a rapid fire-t. Ha utnek, bajba kerulok akkor vagy ciganykerek es helyezkedem vagy felrantom a shadow powert. Mellesleg ha SP utan nyomod a rapid fire-t akkor amig azzal chanellingben (folyamatosan megszakitas nelkul) sebzel addig hiaba 'esik le rolad' a SP, a life steal hatasa ervenyesul. Ergo halhatatlan vagy megint csak. Kozben pedig a 3 trap robban 3 x 275% weapon damage-t es szepen teszi a dolgat. Amint felrobbantak rakom le a kovetkezo harmat. Szoval csak arra kell figyelnem hogy legyen eleg disc az SP-hez, es legyen eleg hatred a csapdahoz.

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • Thrawn

    félisten

    válasz Gorneck #2197 üzenetére

    Nem rossz ez a Shuriken Cloud, le is cseréltem a Hungering Arrowt :K
    Így ni: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák