Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caizzz

    aktív tag

    Ezen a konfigon az összes Source motoros játékot viszonylag magas részletességgel tudod játszani 1024-ben...

    Érdemes tehát L4D, TF2, stb-ket is megnézni, valamint az egész HL sorozatot ha még nem lett volna meg.

    Single playerből ajánlgattátok itt a Crysist, meg stb, hát ne mókázzunk már, az akciórendszert és a grafikát kivéve az egy akkora egy kanyarintott bikaszar, hogy csak na.

    Stalker felpeccselve fog menni szépen, a ram kell neki csak, de én anno 512 rammal toltam ki. A swappolása akármilyen gépen megmarad, azt nem nagyon tudod kiküszöbölni. Na jó, SSD-vel talán. ;]

    RPG-re áttérve nemrég jelent meg egy elég jó kis diablo-klón, a Torchlight, elfut egy netbookon is, nem rossz. Na és az összes GTA, a négyet kivéve simán megy, a Vice Cityvel jópár napot, a San Andreassal még többet el lehet lenni. Utóbbinak a single kampánya se kutya, nem pár óra végigtolni. (na meg mindig elkezd az ember bolondozni a meló helyett :D) Nekem ez a kedvenc részem, utána a VC, és végül a sima 3. (na meg a klasszik GTA-k, de azok most nem játszanak).

    Igazából sok lehetőséged van, 2006 előtti cuccok gondolkozás nélkül szaladnak a gépen.

    [ Szerkesztve ]

    marakujás kőbányai

Új hozzászólás Aktív témák