Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz Vesa #102 üzenetére

    Jaj. A linkelt review-tól elment a maradék kedvem is, hogy erre többet válaszoljak. :U Sebaj, a következő részben ezekről lesz hosszabban szó (már nem miattad, eredetileg is így terveztük).

    Legyen elég a fenti, annyi kiegészítéssel, hogy nálad a szubjektív előnyök határozottan többet nyomnak a latban, mint pusztán a szenzorok közti különbség. Csúnyán fogalmazva, te igényeled az ötzónás automata légkondit, de nem zavar, hogy a szerpentinen 40-nél lecsiszolja a szalagkorlátot.

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • kuyarashi

    őstag

    válasz Vesa #102 üzenetére

    Akkor meg pláne, de amúgy nem konkrétan a Tyon-ra akartam ezt a mondatomat kivetíteni. Általában véve, a "nem profi" egerekre gondoltam. Ráadásul minden alól van kivétel. Talán a Tyon-nak van annyi plusz funkciója, ami kiváltja a pozitív gyorsulását és input lag-ját (de tuti, hogy nem mindenkinél). Viszont én még csak nem is próbáltam, úgyhogy találgatni nem akarok, maximum a saját koponyámon belül.
    A R.A.T. 5 sem a filléres kategória, a promója is nagyon jó, számomra mégis sokkal-sokkal jobb az X7.

    A cikk azt mondja, hogy vannak egerek, amelyekben -mérések szerint- nem túl fejlett az érzékelő, közben tök drágák (lásd Roccat Tyon). Erre még jönnek az egyéni igények (kényelem, makrók, stb.). Szerinted pedig nem minden az érzékelővel kezdődik.
    Szerintem meg mindenkinek igaza van.

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák