Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz #72042496 #49 üzenetére

    nem sz@rtam be tőle, nem kell engem félteni, de izgalmas volt az 55-ös b8-at egyedül összerakni, persze ha lett volna segítségem az más, de épp nem volt ( : mozgatni úgy szoktam ha kll, talpnál alul megfogom, sehol máshol nem lehet, 65-ösnél már nem tudnám eljátszani, ha váltunk meg is van a terv min fog lenni, a legtöbb tv szekrény írtó béna - nekem legalábbis -
    75-ös biztos nem lesz egy darabig, 4k 55-ön nagyon penge, 65-ön még jó eséllyel oké, de sztem 75-ön már látnám a pixeleket - ledeket -, nem 5m-ről akarom nézni, hanem ugyanannyiról mint az 55-öst, 75"@8k olednek emberi ára nem mostanában lesz :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz #72042496 #53 üzenetére

    néztem gyári lg videót, persze két emberes ( :
    monitornak nem használom, de konzolon használtam, vmelyik nap adtam el, de majd lehet veszünk újra, csak most elég volt belőle, úgy kb 1m-ről néztem :) tv-ként most kb 2,5-3m lehet a távolság, de elég lesz az sztem 2m-ről is majd, csak most nem megoldható, úgy meg már 75" 4k sztem zavarna, esetleges játéknál biztosan, 77" meg pláne ( : + azoknál a méreteknél már ahogy néztem elég bajos lehet a minőség, lehet nem is magával a panellel van gond, hanem a színszűrő réteggel, de sokkal nagyobb eséllyel léphet fel, h ugyanazt a színt nem tudja azonosan megjeleníteni a panel egész területén - pl focinála füvet, ami speciel nem érdekel, de természetfilmeket sokat nézünk és ott már lehet ilyen szempontból hasonló tartalom -, már 65-ösöknél is láttam ilyen észrevételt, szóval vannak itt is hibák, de majd egyszer talán megoldják

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz #72042496 #55 üzenetére

    forza úgy az igazi ( :
    lehet tinting a jelenség neve, az 55-ösömnél semmi gond nincs
    audio rendszernek lesz egy korrekt aktív stereo, nem bonyolítom túl, ha belekezdek nem lesz jó vége ( : , a 2-2,5m az jó lesz sztem ebből a szempontból is nézési távolságnak
    egyébként sztem meglepően jó a b8 beépített audio részlege is, bár sokan fikázzák, nyilván nem hoz fél milliós külső rendszert, de használható

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák