Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LSL1337

    őstag

    válasz CriticalHit #52 üzenetére

    igen itt én is olvasgattam vagy 3-4 tesztet most iGreenek sokat tudnak de hangosak (kicsit)

    nekem olyan táp kéne ami főként halk, elbírja a64x2-t egy felső közepes VGA-t és ne jöjjön zavarba esetleg egy SLI-től 3 vinyótól 2 RAMtól (audigy2+egy vízhűtéshez pumpa)
    sok halk venti van a házba és lehet tervezek optikai tunonot még

    nekem sok USB eszközöm van ha nem is soakt de azok is esznek vmit pl logitech g15 bill, mx518 szóval ez a sok kicsi) tudom mostmár VGA és CPU fronton is egyre inkább szempont az alacsony fogyasztás, de ki tudja mit hoz a jövő és ezekkel az eszközökkel (SLI nem valószjnű de ha összejönne mégse kelljen új táp) szóval mondjuK SLI nélkül ezek ne maxon hajtsák a tápot hanem egy kis tartalék az nem jön rosszul, akkor a ventik se zúgnak gondolom bár nem értek hozzá

    A gép átlag 16 órát jár(Download+videókodolás) egy nap, és ami tápot vennék januárban azt biztosan nem akarom legalább 2-3 évig lecserélni

    mit tudnál ezekhez ajánlani?

    ui: passzív pfc az mit jelent? mert nyilván nem azt hogy a táp passzív, mert akkor nem lenne hozzá venti ;)

    eddig nekem a BlueStorm volt a kiszemeltem 18k-ért meg tom venni, csak ez a 2db ,,gyenge'' 12Vos ág kicsit most elvette a kedvem, de szerinted bőven elég lenne azokhoz amiket leírtam?
    soha nem vennék intel d szériát és ati crossfire kazánokat

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák