Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaba_20_

    őstag

    válasz nRu3 #89 üzenetére

    nRu3 írta:
    Acorp és Enermax néven nincs olyan táp forgalomba amin le lehet szedni a kábeleket

    Ki beszélt arról, hogy van? Arról beszéltem, hogy neked ezek szerint mindegy, hogy melyik cég által alkalmazott elektronika van benne, mert nem az a lényeg, hanem ami kivül van. Ezt te magad írtad korábban:
    nRu3 írta:
    ami meg belül van a dobozban kit érdekel nem azért veszem hohy kibonsam

    nRu3 írta:
    a sok kábel a jó légmozgást akadályoza, én arra adtam ki pénzt hogy rá van írva Tagan és a kábeleket nem kell a házamban dugdosni, kötögetni hogy ne legyenek utban ha éppen alkatrész is cserélek a házban.

    Mert bizony nagyon nehéz munka a kábelkötegelővel dolgozni. Érdekes módon én meg tudtam oldani, hogy ne legyen útban egyetlen kábel se és mondok még egy meglepő dolgot: ingyen. De örülök, hogy te képes voltál érte pénzt kiadni.

    Ja és még valami. Így valóban nem lesz a gépedben plusz kábel, csak épp annyi amennyi kell. Melyek hosszát ez esetben se választhatod meg, tehát ha útban vannak, ugyanúgy kötegelned kell. Arról nem beszélve, hogy egyéb helyen kell tárolnod a kihagyott kábeleket. Mondd, mit csinálsz akkor, ha elvesznek? Mi lesz a hatalmas modularitásból, ha nem tudod pótolni?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák