Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Daywalker #23 üzenetére

    Nekem is Zboard van, és az előző bill-hez képest minimum Ferrari-nak lehetne mondani (egy gagyi compaq bill volt anno, max 2-3 gombot fogadott el). Ami a játékokat illeti, KELL egy minimum ''szint'' minden hardverből (vga, ram, egér, bill., stb...). Ilyen az egérpad is, elhiheted. Van otthon kettő gagyi (tervben van egy ''normális'' megvétele, még ha 10E lesz is, akkor is KELL). Igaz, én éppenséggel Battlefield 2 mániás vagyok, azon belül főleg snipa. Észrevettem, hogy nehezen célzok az egyik paddal, míg a másikkal szinte kapásból fejbe tudok lőni vele egy távoli célpontot is (még heliből is ki tudom szedni a pilótát, ami eddig szinte sehogyan nem sikerült). Jobban is siklik rajta az egér (Razer Diamondback), de szükséges volt a win meghekkelése is. Így, együtt eredményezi, hogy a statisztikám JELENTŐSSEN javult! :DDD Tapasztalatom szerint, addig NEM szabad leszólni SEMMILYEN hardvert, amíg ki nem próbálod (pl. SLI, X2 dual core stb...)! Pl. ilyen az 5.1-s fejhallgató esete is! NEKEM életbevágóan fontos, más meg egy mezei 1000 huf-s fülessel is elvan. Ettől függetlenül, az tuti, hogy legyen bármilyen tehetséges, és rátermett egy gammer, egy jó hardveres támogatással SOKKAL eredményesebb lehet, vagy egy átlagos játékos sokkal eredményesebb lehet, mint egy szupergammer egy gagyi hardverrel, ez TÉNY! :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák