Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokesz007

    aktív tag

    Hát tisztelt PH!, nagyot csalódtam a cikketekben, és ez a szavahihatőséget csorbítja!
    Éppen én is 17'' noti vásárlás előtt állok és szomorúan vettem, mivel FS-t eléggé kitanulmányoztam:

    Ad1: a FS gépet 1,73 proccal adják alapból de kapható 2,13 is, a clevo dettó 1,73 mal jön ki, tehát összemérni a clevo csúcsot egy alap FS-el hogy is mondjam NEM FER!

    Ad2: Clevo dettó 512Mb memóval jön ki alapból így ez sem fer!

    Ad3: Clevo noti 1440x900 felbontású és kemény pénzt kell csengetni a nagyobb felbontásúakért mert még kapható 2 felbontású kijelzővel

    Szóval aki utánnanézett megtalálhatta azt a francia cikket ahol FS M770 proccal 2G rammal,2*100G 7200rpm-es raid sata vinyokkal 2X értékek elérésére volt képes mint a PH!-s cikkben.Tehát FS-ből ez a csúcs, nem a szuttyok alap ami valótlan helyezéshez vezet.
    Mivel én csak FS-t ismerem és néztem, így csak erről tudok nyilatkozni, de gondolom az Asus és Acer notikkal is hasonló a helyzet!
    Csökkent képességű emberek között egy egészséges megeröltetés nélkül győz!!!

    Nagyon sajnálom h ilyen cikk született, mert több esetben nem fedi a valóságot,bár gondolom nem a ti hibátok h ezeket a gépeket kaptátok, és hiba azért tehel mert fel kellett volna hívni az olvasók figyelmét h a kapott gépek nem a kereskedelmi forgalomban kapható legjobban felszeret változata a cikkben szereplőnek!!!

    A cikk végtére is nagyon átfogó de több esetben a lemért adatok alapján történt összehasonlítás nem a valós márkánkénti csúcskonfigok erőviszonyát mutatja!

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz Renwick #5 üzenetére

    Okka megértettem, csak nekem ez az egy hiányérzetem ébredt miközben olvastam,de én is nagyon vártam már h magyarul is kijöjjön végre egy 17'' notis teszt!!!!

    További jó munkát és Kellemes Ünnepeket!

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz kowk #7 üzenetére

    Te kis szerencsétlen ****** ne szólógassál be, ebből látszik h vagy nem tudsz olvasni vagy felfogásbeli zavaraid vannak, minth a végén leírtam volna h valsz nem válogathatja meg h mit tesztel!!!!

    Azért mert te egy kis szerencsétlen monitorfejű kölök vagy és élted célja h net előtt halj meg mások hozzászólást minősítve, hogy jössz ahoz h fikázz engem, talán haverok vagyunk és imersz???

    A másik h alpári szóhasználatod vagy kis pelyhespöcsű hülyegyerekre vagy túlkoros szellemi visszamaradottra utal....

    A hozzád hasonlók miatt lesz a PH! is eggy a sok közül :(

    De mire eljutottam idáig már nem pipás vagyok csak sajnállak, van erre egy jó mondás ''Soha nem vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal''

    Így aztán Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet, és remélem ilyen retaldálthoz nem lesz többször szerencsém!

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz xedos #9 üzenetére

    Hy laptop.hu ha megnézed rettenetessen sok variációba lehet kapni FS notikat, széles árintervallumban! :R

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz janpotocki #23 üzenetére

    RESPECT

    én abszolute a fórumra gondoltam, a cikkeket ti írjátok/szerkesztitek ahoz rajtatok kivül köze másnak nincsen

    csak kicsit furcsának éreztem h valaki (aki szerintem el sem olvasta amit írtam) ezen a fórumon ilyen hevesen reagált, holott ez elég ritka, ezért is unicum a PH! fórum

    szal én erre értettem, de elég volt h mentsem magam, amit írtam vállalom ,de nem tűröm h olyanok becsmérelnek ilyen pisisek

    maga a cikkszerző is reagált és gondolom megértette a problémám, nem a munkáját becsméreltem (legalábbis nem állt szándékombam) csak elmondtam a véleményem, amennyiben ezt ő visszásnak ill. sértőnek érezte akkor megkövetem és !!!!elnézést kérek!!!!
    :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz Hory #25 üzenetére

    Jah boccs az én hsz-et leszednéd vagy moddolnán ''a sárdobálás kezdőt pedíg nem''mért???Legyen fer töröljétek azt a hszt ami nem tetszik de akkor mindenkiét én nem bánom, jah és miért csak engem szólt le mindenki, szoha egy nyomorul tagnag csúnyát nem mondtam de még célzást sem tettem!!És viszonlag tűrhetően fogalmaztam mások már korántsem

    Szóval azért ezt köszi szépen, ha ez nem személyeskedés akkor mi???

    De engem absz nem érdekel csináltok amit akartok :(

    Jah és a kedvencem h itt mindeki ilyen bölcs, és tisztelettudó, pl olvastam olyan topikot ahol megköveztek embereket mert más volt a véleménye...

    [Szerkesztve]

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz kripe #34 üzenetére

    Tudom mit tud a konfigod, havernak húzva van a gpu is és ''pár'' pontal többet nyom neki A4438-asa van. No.-ból hozta, a cikkre meg annyit h kb 3 írták azt mint én, mégis velem arcoskodik minden kisember, fene sem érti, biztos úgy van!!!

    Nem rossz, azt nem mondtam, vagy SZENILIS VOK.................

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz d900t #48 üzenetére

    Tiszteletem!

    Akkor már csak 1 kérdés!
    Akkor mi a minőség a te szemedben???Mit jelent neked notiban az h minőségi cumó???

    Mert igazából naggyon kíváncsi vagyok ennyi tesztet és cikket és hsz-t .... olvasva h Clevo-Asus-Sony-Toshiba-Gericom-Acer!!!

    Én pl: a fent említett fs javított verziója mellett egy ''konfigolt'' Clevo M40AE pro (15,1 sxga+ glare typ,Dothan 2,26 procc,X700/256Mb vidkari,2048Mb ram 533MHz,meg egy csomó sallang mint, kékfog,infra,blablabla), clevo azért szimpi pl mert 24 hónap gari van rá és állítólag korrekt szervíz!!!

    Nekem 2D-3D re kell és nem gaméra és vok olyan láma h min3 évig akarom használni vagy ameddíg ellátja a feladatát!!!

    Szóval akkor a márkára vetítve szerinted mi a jobb választás Clevo vagy F-S esetleg MSI ebben az árkategóriában?

    Üdv:Doki :C

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

Új hozzászólás Aktív témák