Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarknessHope

    senior tag

    sziasztok... nem igazán találok más fórumot a kérdéshez talán ez a legjobb

    már jó ideje nagy megelégedéssel nyúzok egy dell D630-at eddig tökéletes volt mert nem játszottam csak filmnézés (jellemzően HD és alatta) zene, böngészés stb. alap feladat. Most azonban új tükrös gépem okán videók vágása szerkesztése is fontos lenne erre viszont nem igazán alkalmas. olcsón szeretnék olyan gépet lehetőlen kisebb méretűt tehát 12-14-est de szükség esetén erről lemondok.... ami alkalmas a feladatra. elsősorban használt érdekel... az a lényeg minél olcsóbban egy tartós videószerkesztésre alkalmas gépem legyen. van aki tud segíteni? sony vegas pro és adobe premier pro-t próbálgatom eddig utóbbi el se nagyon akar indulni ezen a gépen. pedig ezt tartják elgjobbnak akiket kérdeztem... amúgy olyan program nincs, ahol az alkalmazott módosítások menthetők?

    kifejtem: tehát én a videóimat lekonvertálom valami nevetségesen kis felbontásra, hogy elbírjon vele gépem... megcsinálom a vágást efektek zene stb részét hogy jó legyen.. hisz kis felbontásban még vissza tudom nézni amiket beállítok gondolom... aztán mikor kész kicserélem a nem lebutított fileokra a forrást és azon hajtatom végre a progival.. utána nekem már nem fájna ha 1 órát dolgozik a program. ilyesmi lehetséges?

    köszönöm előre is annak aki időt szakít rám.

    kellemes ünnepeket

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák