Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabyNA

    csendes tag

    szasztok :R
    régota sasollak titeket,sokat segitettetek már:)
    ''beszolok''én is;)
    3naposs n73 me-m van és eddig semmi gondja nem volt..tény és valo nem vmi nöies telefon,de nagyon bejön:)csak ajánlom minden tétovázo embertársamnak :))
    még az üzletben is vergödtem mit vegyekn70-n73-n80?befuto ez a ''kis''feketeség lett:)
    nem volt még symbianos telom,de tényleg semmi gond vele,nem gagya az aksifedél sem a kameravédö..és ne hasonlitsa senki se a sek800hoz mert felesleges,sztem sokkal gázabb az/apám fél éve vergödik vele,pedig szolgáltatotol vett,nem buheratelefon/na mindegy-HAJRÁ NOKIA :C

    mobilmágus-de nem eléggé

  • szabyNA

    csendes tag

    szoval tényleg nincs különbség,csak a szin ,memkari,füles más..EWben mind2modell1 árban volt egyébként,de ME ritka arrafelé :U
    csak igy tisztább a ''vétel'' nem b@nak át buherált teloval.igaz nem olyan mint1lumix,vagy ixus,de a pasim kodakját még igy is simán leveri..tul.képpen azért jo mert 3in1 :P a telcsi vagy mégtöbb ki mire használja...mondjuk kiváncsi vagyok birni fogja-e a strapát hosszabb távon is(6230i m volt3 évig)csont nélkül,de bizom benne..rengeteg telcsim volt eddig,de a csamcsungokkal és sonyericsonokkal mindig beszivtam,nokiában més nem csalodtam..biztos lesznek''gyermekbetegségei''minden ujabb modellnek,de szoftwral majdem mindent meg lehet gyogyitani..hát ennyi :))

    mobilmágus-de nem eléggé

Új hozzászólás Aktív témák