Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobista

    tag

    válasz vallas #654 üzenetére

    Köszi a segítséget!
    Nekem azért nem ment, mert elkövettem azt a hibát, hogy a nokia.hu ról próbáltam a frissítést megoldani, de ott az updtater letöltésekor mindig hibaüzenet kaptam, hogy ''hoppá''. :W

    Nekem egy leheletnyivel mintha gyorsabb lenne a telefonom a frissítés után, de még így is elteleik egy másodperc mire belép az alkalmazások menűpontba a szoft:(

    Mint lejjebb írtam, az első 6300-át cseréltem 3 napon belül, az mintha egy kicsit gyorsabb lett volna alapból Ez most kb egy szinten van vele. Még egy dolgot vettem észre a második készülékemnél: nem egyenletes a kijelző világítása, a tetején van egy sötétebb sáv. Ez az opera miniben zavaró, ott elég feltűnő. Ha már a bosszantó dolgoknál tartok: idegesítő, hogy azt a hülye kis ''e'' betűt állandóan mutatja netezés közben, így az opera miniben mindig pár betűt eltakar az első sorból.
    Egyébként edge kapcsolattal sem tűnik gyorsabbnak a telefon (legalábbis az opera minivel) mint a siemensem a sima gprs-en. Nem ezt vártam.
    Most biztos úgy tűnik, hogy én utálom a telefont, pedig ez messze nincs így! Mint írtam is vannak bosszantó apróságai, de egyszerűen öröm kézben tartani és ránézni! Talán épp ezért nem hagynak nyugodni a fenti apróságok sem (főleg a viszonylagos lassúsága), mert tudom ha ezek nem lennének akkor teljesen oda lennék ezért a telkóért. Így most várom, hogy megfogdoshassam a samsunk u700-at és a 6120-at és ha valamelyik megfog akkor lehet hogy lecserélem ... de csak ha nagyon megtetszik valamelyik.

Új hozzászólás Aktív témák