Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz (Kolombusz) #155 üzenetére

    Hát, az biztos hogy nem a sokat SMS-ezőknek találták ki. Elsősorban az idősebb, gyengébben látó és halló embereknek fejlesztették. Én még csak negyven leszek, de már nem tökéletes a hallásom, jól jön a nagy hangerő, azt meg megint értékelem, hogy napsütésben tökéletesen látható a kijelzője. Személy szerint ha nem kerülne pénzbe, már rég letiltottam volna a szolgáltatónál hogy SMS-t kapjak.

  • zlaboncz

    tag

    válasz (Kolombusz) #155 üzenetére

    Azért nem pont ehhez a két telefonhoz kellene hasonlítani. És ne csak a magad nevében. Anyósom az E50-esét most akarja odaadni nekünk, mivel nem tudja felvenni rendesen ill. a menübe belépni az összecsúszott gombok miatt, arról nem is beszélve, hogy egy SMS-t vagy telefonkönyv bejegyzést sem tud rendesen elolvasni. Pedig Ő még ''csak'' 57 éves. Sokszor nem találja a menükben a szokásos dolgokat (pedig aktív számítógép felhasználó, internetező, laptopja, egyebe van, szóval nem egy technikától távol álló ember)
    Egy idősebb ember teljesen másképp ''működik'', mint te, egy fiatal.

    Nekem is E50-em van és imádom, de pl. menet közben nem tudok elolvasni egy SMS-t. Ezen a privát telefonomon nagy az SMS forgalom, így nem fogom lecserélni, de a céges telefonomat valószínűleg (Egy Blackberry-t fogok leadni :) ) Ott úgyis csak telefonálás van, SMS évente egy-két db. fontosabb inkább a sok beszélgetés, ill. az, hogy kihangosítható bármikor, így munka közben is megmarad a kapcsolat.

    Azok, akik a 3210, 3310-eshez, hasonlították, azon gondolkodjanak el, hogy amikor azok a telefonok kijöttek, olyan drágák voltak, hogy más gyártótól felsőkategóriás telcsit lehetett kapni azért az árért!

    Z.

Új hozzászólás Aktív témák