Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    Én azért még halkan a Nokiák között megemlíteném a 6230-at, amelyik két évvel ezelőtt már EDGE képes volt, így jó egy évvel előzte meg mondjuk a magyarországi EDGE bevezetését.

    És ugyanolyan halkan említeném meg a 6630-at, aminek már a második újragondolása jött ki az N70-nel, és az első Symbian-megapixeles-3G teló volt tudtommal Európában.

    De gondolom ezek már túl színes, túl megapixeles telók, így nem illettek volna az összeállításba. :O

    mod: nekem 2 évig egyetlen egyszer sem volt gondom a 3310-zel, és jóapám is csak tavaly (4 évesen) tette le, mert a billentyűk megteltek kosszal, és már amúgy sem volt érdemes szenvedni vele. De mindent kibírt, számtalan sokméteres esést. Ezt sajna a mai teló közül nem sok húzná ilyen sokáig. De nem volt innovatív, ebben egyetértek.

    [Szerkesztve]

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Athos07

    senior tag

    válasz Bog #88 üzenetére

    Fúha! Nem nézek ide pár óráig, és befut 100 hsz. Na látod Bog, szerintem eddig ez az egyik legtöbb reakciót kiváltó cikketek.

    És egy csomóan olvassák, még olyanok is, akik nem szoktak itt cikket olvasni. Ez a sztori, hogy utáljátok a Nokiákat... hehe. Én lennék az első, aki beszólna nektek, de egyáltalán nem szólok be, mivel tudom én, hogy mi érdemes a lehúzásra (és főleg a Nokiák közül).

    Szóval én nem is húznám fel magam ezen, hogy próbálgatnak itten titeket az elfogultság vádjával illetni. Amennyi van, annyi kell is az élvezetes cikkíráshoz.

    És még a #15-ben én nem is akartalak rávenni a 3310 bevételével, mivel egyet tudok érteni, hogy azt is csak a külső és a - szerintem legalábbis - nem túl magas ár tudott eladni, elvégre már akkor is volt 6210, ami persze nekem is nagyon bejött volna, de sokkal drágább volt, minthogy én, középiskolás suhanc megvehettem volna.

    Még egy telót említenék, ami számomra a 6210/6310 páros mellett a monokróm érában a szívem csücske volt, de senki nem említette: 8210. Éspedig az is azért, mert akkoriban nagyon picinek számított, és akkor ez még pozitívum volt. Meg tudta az infrát, és a haverom, akinek olyanja volt, volt a legangyobb király, mert tudott a másik infrás gyerekkel egymás ellen Snake-et játszani, és ettől el voltunk ájulva. :D Szóval ez egyáltalán nem volt az opciók között?

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Athos07

    senior tag

    válasz Kalandor #122 üzenetére

    Teljesen őszinte leszek: nem szándékom vitázni régi 6510 tulajokkal (feltételezem Te, vagy Digital ilyenek vagytok), én csak azt tudom elmondani, amit én is láttam. 6510-et nem használtam, csak a 8210-est, és azt láttam (amit áttételesen a Nokia is megerősített ha jól emléxem egy összehasonlítással), hogy a 6510 a 8210 utódja, megspékelve rádióval, és GPRS-sel. De nem volt olyan sikkes, kecses, mint a 8210-es. A 8310 meg a csicsás 6510 volt, ugyanezek állnak rá (ugyanúgy nem tetszett, mint a 7210 a 6610 ellen.)

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Athos07

    senior tag

    válasz ans #257 üzenetére

    Én tudok egyet, de nem akarom reklámozni, mert máshonnan nem hallottam, és amúgy is hülyén hangzik. Várom az ötleteket - már a 'candybar' szóra.

    A legkisebb témában meg:

    6100 - egyértelműen. Még az agyonimádott pengekorszak :(( előtt voltak ilyen méretei:

    - 102*44*13,5mm
    - 60cm3
    - 76g

    Egyik havernak volt, és marhára tetszett. És még szép is volt, talán a 6610-nél is (bár utóbbival elfogult vagyok) szebb. :D

    [Szerkesztve]

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák