Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elrood

    őstag

    Még annyit, ha csak a gyári firmware-kat nézzük, mindenképpen ajánlom a legfrissebb firmware-t. Nálam régebbi firmware-knél stabilitási gondjaim voltam (WL500b, és 2004 nyáriakkal asszem).

    ''125* High Speed Mode” felirat. A Broadcom által szállított, Asus-terminológiával Afterburnernek nevezett gyorsító technológiát a WL-500G is ismeri, de ott nem verték nagydobra.''

    Tudtommal, WL500b, és WL500g egy alapra épült, tehát azonos ''proci'', meg stb. Annyi különbség volt, hogy minipci volt rajtuk, és wl500b-ben B-s wifi vezérlő, míg wl500g-ben G-s wifi vezérlő volt.
    Ahogy nézem a WL500G deluxe-t, kicsit más nyákra csinálták, és a wifi vezérlő rögzített. Tudtommal erősebb alrendszert is kapott, mint a sima wl500g. Plussz, WL500b/g usb1.1, WL500g deluxe USB2.0.
    WL500b/g nyák: [link]
    Idézet: tehát wl500g szerintem nem tartalmazza azt, amit leírtatok, sztm a wl500g deluxe-ra gondoltatok, és mint írtam, jelentős különbség van köztük.

    Tudom, hogy a tesztben WL500g deluxe volt csak, de legyünk pontosak:).

    ''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

Új hozzászólás Aktív témák