Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fasyrt

    őstag

    Ebben a hónapban szeretnék lapot venni, DS3-at. A teszt megmutatta, hogy jó lap, bár egy csöppet drága. Már majdnem elbizonytalanodtam az Asus P5B-E felé, milor megnéztem a lehetetlen foglalat kisztását. Hát ez valami félelmetesen szörnyű, mintha csak fizetnének a gyártóknak a minél rosszabb elhelyezésért... :W

    Megj.: 2 PCI foglalatú karim van (Audigy2ZS + Hauppauge tuner), és igényem van egy tartalák PCI slotra, míg x1 PCI-E és x4 PCI-E slotra belátható időn belül nem lesz szükségem. Ráadásul mind2 kari érzékeny az elektromos zajra is. Nameg passzív 7600GT-m van, és annak kőkeményen 2 slot kell, de ha jót akarok, akkor min. 3...

    Asszongya, hogy elértetek egy 500-as FSB-t DS3-al... Ha van egy kis szerencsém, akkor E6400-al meglehet a 4GHz? :C

    Szerk.:
    lazydog:
    Az Abitok tényleg jó kis kultúrált lapok, anno az egyik első C2D lap volt Mo-n, ráadásul nem horror áron. Őrá is gondoltam, hogy megveszem, csak kiesett a 2 PCI és a lehetetlen felépítés miatt...

    Gorneck23:
    Ha az 500-as FSB előtt fogok megállni pár megahertzzel, akkor nagyon pipa leszek, és jön a víz... ;]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák