Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • subaruwrc

    félisten

    válasz b. #101 üzenetére

    de hogy ez mikor esik le azt nem tudni.
    szerintem kb akkor amikor pl te is végig olvasod a teljes cikket és megtalálod azt a részt,hogy a 970 teljesítményét már múltkor elég rendesen behatárolták.
    ott megnézed,és látod is a végeredményt.

  • #85552128

    törölt tag

    válasz b. #248 üzenetére

    1x150-ért még nem veszel olyan kártyát amivel max közeli szinten (AA nélkül) játszhass minden játékkal 4K-n, szóval legalább 2 kell...
    GTA V is 25 FPS-sel megy a 980/390X-en, de még a 2 éves BF4 is 30 alatt van, a Crysis 3-ról nem is beszélve. Vagyis a "60 közeli" FPS-hez elég sok dolog kell butítani...
    A "4K az új 1080p" elv meg végülis igaz, de az 1080p mellőzése nevetséges addig amíg az aktuális csúcskártyák is 30-40 FPS-en küszködnek 4K-n, de még utána is kétlem, hogy az olvasók döntő többsége azonnal 1080p-től nagyobb felbontásra térne át. Legalább 1 évig még mindenképp benne kéne hagyni, utána meg függ attól milyen lesz a jövőre érkező generáció. A 3 felbontás közül akkor már több "értelme" lenne az 1440p skippelésének, ha mindenképp muszáj valamit kihagyni...

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz b. #248 üzenetére

    Ráadásul rengetegen tv-re kötik a pc-t is, többnyire full hd-ra ami jövőre még biztosan akutális. Ezek a tudományos tesztek mögött sok munka lesz, sok utánajárás, csak az a baj hogy nem nekem és nagyon sok más olvasónak készül. De én már a fenti játékteszteknél is kiakadtam, meg lehet ám hagyni egy magot a játékokból, igazolni ezt azt...ugye, de szerintem alapvető lenne hogy ha más nem az éppen elérhető aktuális nagy címet teszteljék le akármilyen módon, akármilyen buggal. Mert aki vásárolni szeretne az általában azzal kezdi hogy a top játéknak milyen konfig kell, ph! sok mindenben kezd hasonlítani az AMD-re, külön út, majd az olvasó alkalmazkodik biztos...hát majd kiderül. A vga tesztekből én a teljesítményrészt csak átpörgetem, általában a fizikai felépítést nézem meg csak ezen az oldalon már. Minek nézzek olyan grafikonokat amik nem érintenek. Amikor eladja magát az ember az önéletrajzzal akkor sem véletlen a fordított időbeli sorrend a tapasztalatoknál...

  • Gainka

    őstag

    válasz b. #259 üzenetére

    és így sikerült elérni, azt, hogy az idejáró fórumozók egy része azt gondolja, hogy az oldal nem pártatlan

    Hogy mi van? :D

    lehet erre és arra is fogni dolgokat

    Nem fogna ö semmire dolgokat ti rítok itt 100 oldalakat hogy mé nincs benne egy 2015 12.12.-i jo szar nvidia támogatta jaték amiben fars erösorrend jön ki legalább. ezer bocsanat :R
    Teljesen mindegy hogy hány %-ban uralja az nvidia a piacot egy jó játékban azért az esetek túlnyomó részében mind a két fajta vga jol szerepel és én szerintem ezeket kell figyelembe venni és tesztekbe rakni is..

    amiknél lejt a pálya valamerre

    Ez a lényeg, egy jo meg irt játékban mind a két féle videokártya jol megy és ezek adják a már emlitett erősorrendet. De végül is össze vethetnénk a végleteket is annak aztán lenne értelme.

    Mikor a gtx 760-ról néztem a teszteket nem csak azt vettem figyelembe ahol jobb volt a "sötét" oldal vetélytársánál és akkor elmentem recskazni miközben 100-bol 90 játékban igazából gyengébb annál.
    Ugyan igy tettem a 750 ti vásárlásakor is. De azelőtt 7790 és 7750-nél is.

    (#261) joey20

    Rá kel keresni, söt van olyan oldal ahol mindig letesztelik sok vga-val de még procival is aktualis uj játékokat.
    ---------------------
    De am más nagy teszt oldalaknál is látom a régi játékokat Crysis 3 stb.......

    [ Szerkesztve ]

  • Gainka

    őstag

    válasz b. #265 üzenetére

    Pontosan igy gondolom én is ezért kell a tesztbe értelmes játékot rakni és nem azt az egy két sorból kilógó rosszul meg irt játékot, ha 2 éves ah tegnapi. Ennél értelmesebben mar nem tudom hogy írjam le. :)

    (#266) Szaby59
    Én értem mit mondasz mondtok, de én ugy látom hogy a többi teszt oldal is nagyon hasonló játék csokorral tesztel, akkor valami csak van abban amit Abu ir, nem?

    Na azt viszont még hozzá akartam tenni, hogy én a gta 5-öt biztos nem raknám bele egy tesztbe.
    De ugye akkor itt ütközik vissza az vissza hogy pedig azzal bizony sokan játszanak.
    De pl a sniper helyett lehetne egy ujabb ebben egyet értünk. Ráadásul nem is egy nagyon közkedvelt játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák