Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Gainka #262 üzenetére

    Értelmes emberi hangnemben próbálj meg kommunikálni, mindenféle NV és AMD megszállottság nélkül, próbáld ezt mellőzni a rám vonatkozó hozzászólásaidból is.
    Nincs itt szó semmiről, semmiféle Nv fanatizmusról. Ha visszaolvasol, azt látod hogy sok ember elfogultsággal vádolja a PH videokártya cikkeit elég csak ezt a topikot elolvasnod.. Pont az ilyen dolgok miatt. mert ők nem azzal tesztelnek, ami tömegtermék, mert az nincs jól megírva elavult, stb.
    Te meg Én , hétköznapi emberek nem látunk bele a magyarázatokba, mert nem értjük meg , hogy pl Abu miért mondja egy egy mai játékmotorra, hogy szar és miért mondja azt egy másikra , hogy jó. Nem vagyok programozó, nincs rálátásom , csak a pár év felhasználói tapasztalat.
    A gond az,hogy minden 10 játékból 9 így jön ki ma, hogy nincs idő optimalizálni, gányul használják ki a kártya és a motor tudását. Ez így is fog maradni sajnos szerintem.
    Ettől függetlenül hogy egy adott játék szerintük megfelel tesztelésre, a többi 10 amit megveszel még nem azt fogja neked tükrözni ,amit valóban tud a kártya a hétköznapokban. El kell dönteni, hogy ha egy terméket ajánlottnak minősítünk és az ára és tudása alapján rangsoroljuk, akkor annak következménye van. Elmész veszel egy kártyát, mert itt azt olvastad mennyivel jobb mint a másik gyártó terméke, majd amikor megveszed a játékokat, akkor meg nézel mint marci a moziban. itt meg kapod majd a vállrándításokat, hogy a kártya sokat tud, természetesen arról senki nem tehet hogy a játék szarul van megírva. ( 10 ből 9 )

    Tök mind1 milyen gyártó termékéről beszélünk.Friss játékokkal kell tesztelni, friss driverekkel, amiket megveszel holnap vagy holnapután, mert az tükrözi azt, hogy hétköznapii felhasználásban mit tud neked mutatni egy kártya. Függetlenül, hogy Nvidiás vagy AMD-s játék.
    Ha ezt nem látod akkor sajnos pont a te AMD fanatizmusod gátol meg abban, hogy tisztán láss.( ami semmivel sem jobb mint az NV megszállottság, hidd el.)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák