Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Hát a fogyasztás mellegedés mindenkép legendás lesz a 10 magos model esetében :D

    Fognak szerintem az intel 10. generációjáról mémek születnek, csak mert ahogy olvastam mert a 9900K se volt éppenség könnyen hüthető. És az 200 watt alatt megált de ez a 250-300 wattos fogyasztás mellegedés minden határt átlép.

    A piac idén is marad a szokásos, a Zen tovább növeli erejét is a tempot. Az intel meg épitkezik továbbra is 14 nanométer -++++++-ra de már a fogyasztás elégé elszál.

    Tiszta olyan harc ez mint mikor Gohan SSj2-ben Cell ellen harcol. Cell annyira megnöveli erejét hogy a sebbesége drasztikus mértékben csökken. Most ugyan ez a intelnél csak itt a fogyasztás nő meg.

    Az intel jelenleg bármit lép, ez a forma kevés a győzelemhez. Idén a Comet lake ellen jön a Zen 3 (4000 széria) ami még jobban földbe fogja döngölni őket. Kéne a régóta fiókban tartogatott Sapphire Rapids (Ssj3 szint) :DD

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz jedis #19 üzenetére

    Kinek mi számomra gamer proci, nem rég ruháztam be egy Zen 1600-ra. 29E volt 3 év garival. 60 fps a játék igényem, szóval nem érdekel hogy 80 vagy 120 fps-t tud kipréselni magából a cpu.
    Minden játék fút vele, még lesz mellé egy RX 570 aztán egy darabig el leszek vele. Nem attól Gamer valami mert ráirják a dobozára.
    Ennyiért intelnél csak 4 magos cpu-t kaptam volna. De kell a Fracnak 4 mag 4 szál. I5-3470-ről váltottam, rengeteg játékot még az is szépen visz. Tekken 7 FIx 60 fps , Xenoverse 1-2 szintén gond nélkül ment GPU limittel.
    Ryzen 5 1600 + Rx 570 a videó alapján simán alkalmas játékra. [link]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák