Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz bambano #7 üzenetére

    Ugyanmár! Párttitkár gyerekeit max akikhez nem mertek vagy nem volt ajánlatos hozzányúlni. A többi hidd el kapta a taslit ha úgy viselkedett. Nevelőhatású. Most meg már ott tartunk hogy a szaktanárit is kiröhögik. Nem azt mondtam hogy egyből pofon, de amikor már olyan szemtelen veled szemben hogy a tisztelet fogalma is ismeretlenné válik hirtelen és szinte provokál, akkor azért néha nehéz tűrtőztetni magadat. Bezzeg a gyerek megtehet mindent. Jó persze van eszköz: fegyelmi, kirúgás stb... De mire odajutsz ki idegel a gyerek és akadályozza a munkád.

    Te mit tennél ha épp programozol, és odajönne valaki és állandóan belezúdítana pár billentyűleütést csak úgy vagy hangosságával zavar téged, de persze nem ütheted meg az illetőt, mert akkor kirúgnak. De ő nem hallgat a szép szavadra. :U

    Alapvetően nem a pofonnal van a baj, hanem hogy a gyerek ma már 500x többet megtehet egy iskolában mint az az ember, aki arra szerződött hogy tanítsa őt. Totál vicc.

    Vakegérke: Tanár tetszik lenni egyébként? :U

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

  • #90088192

    törölt tag

    válasz bambano #7 üzenetére

    Az eroszak mindig az utolso eszkoz, a Tanarnak nagyon egyszeru dolga van, a ha a gyerek nem kezelheto akkor a sajat erdekeben meg kell kerdezni mit tud arrol amit Epp most tanit, es ezt addig folytatni amig mas allaspontra nem jut a gyerkoc, ha igy nem megy akkor lehet eltanacsolni.
    Volt Nekem matektanarom kozepsuliba egy holgy, Soha Senkit nem utott meg, de meg kiabalni is ritkan hallotuk, DE csond volt az oran, es ha valaki okosabbnak erezte magat, es probalta zavarni annak eleg hamar feleles lett a vege, vagy az egesz osztaly ropdoga. Engem sosem zavart a rodoga mert imadtam a matekot, DE a tobbiek hamar arra az elhatarozasra jutottak, jobb lesz az idiotanak befogni a szajat ;]

    Vagyis aki csak agresszivitásal kepes "nevelni" annak nincs helye a tanarok kozott!
    Amit nem tanitanak az egyetemen sajnos, hogyan lehet az egyen erdeklodeset felkelteni es megtartani, es alkalmazni a renitens egyedekre is, MERT lehet, pont igy voltam a matekkal alt isk ben. Es egy jo tanar aki kepes volt erre megvaltoztatta a hozzaallasomat. Ahogy latjatok a nyelvtan/irodalom tanar NEM volt ennyire szerencses ;]

Új hozzászólás Aktív témák