Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Kvelstadt #12 üzenetére

    Nem az a bajom, hogy túl sokat fednek fel a játékból, hanem néhány naponta adnak ki egy új trailert, ami 98%-ban ugyanaz, mint az addigiak és csak két snitt erejéig van bennük valami "új".

    De ez a japánoknál valami becsípődés. A Gran Turismo 7-ből is pár naponta adnak ki egy új trailert és már nem lehet követni, hogy mi a tosz van, mert az egyikben a Nürburgring tizenhetedik kanyarját mutatják be 1 perc 53 másodpercben, a másik videóban a fűszálakon megcsillanó napfényről magyaráznak 1 perc 17 másodpercben, harmadikban pedig az eső effektről tart előadást angol feliratal egy japán muksó 1 perc 28 másodpercben és ezek 3 naponta hányják elénk őket.

    Mindkét játék érdekel amúgy, de már rettenet unom, hogy híg fosásként öntik a trailereket ránk. Most is azért kattintottam ide, mert "Story Trailer" és azt reméltem ez most más lesz. Ehhez képest talán volt benne 2-3 rövid snitt, ami újdonság volt, de már ebben sem vagyok biztos, talán benne volt már korábbi trailerekben, csak éppen azokra érdeklődés hiányában nem kattintottam.

Új hozzászólás Aktív témák