Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DEXTERke

    tag

    válasz rudi #11 üzenetére

    Ne felejtsd el, hogy a Synology igen nagy hangsulyt helyez az osszes termekuk fogyasztasara. Nem veletlen, hogy sokkal kevesbe ismert processzorokkal dolgoznak, mindegyik kivalasztasanal az egyik legfobb szempontjuk a fogyasztas.
    Ezzel egyutt, DS413/DS213+ volt az egyetlen olyan consumer termekuk (amit azota persze mar nagyon megbantak) amely kepes volt az akkor meg system hibernation, ma mar sokkal inkabb deep sleep-nek nevezett funkciora. Ami annyit takart, hogy a hdd sleep-en kivul volt meg egy sleep, amikor mar maga a processzor is alvo allapotba kerul es a ventillator is leall, es ennel a ket modellnel sikerult igy elerniuk a 2W koruli fogyasztast, de csak ebben a deep sleep modban.

    Szoval nem allitom azt, hogy nem mondasz igazat, csak nehezen tudom elhinni, hogy egy porgo ventillator, 2 sleep modban levo hdd, es egy cpu egyutt osszesen 1 wattot fogyaszt, mikozben a Synology maga is azt allitja, hogy ilyenkor 6.83W-on vannak.
    Annak idejen nekem lenyeges szempont volt a vasarlasnal a fogyasztas, es deep sleep-ben tenyleg hozza a 2wattot az eszkoz, de ha ma megvennem a 216playt, a cikk alapjan es 1 helyett 6 wattot mernek sleep modban, nagyon morcos lennek.

Új hozzászólás Aktív témák