Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    válasz Joccc07 #23093 üzenetére

    Nem használok sok modot,kikérem magamnak :D Van akinek több mint 20Gb a mod mappája :D Nem szenvednék vele,ha lenne frissítve. Nincs frissítve,próbálnék szabadulni tőle,de nem lehet mert akkor meg hiányolja a játék. Most végre megcsináltam hogy kompatibilis a volvo is,de ami a keverés előtt volt Volvom,azt most sem tudom eladni,mert a garázsban ha a nevére kattintok,leáll a játék. Rjl már kompatibilis,ez oké. Sajnos nem az én hibám,hogy olyan modokat kezdtem el használni régen,amit azóta sem frissített a fejlesztő,csak foltozgatva van. Látod,most ki akarom pucolni,nem lehet mert akkor hiányzik a mentésnek. Most akkor mit tegyek? Ettől függetlenül nem tudom mi okozza tegnap óta azt,hogy ha kamiont akarok választani,kilép a játék. Most eltűnt a logból a "<ERROR> d:\buildbot\slaves\win_slave\final_build_ets2_137_windows_bin_steam_x64\build\prism\src\p3core\collections\arrays\arrays_base_impl.h(491): ??A?$array_t@V?$resource_tie_t@Vmaterial_u@prism@@@prism@@@prism@@QEAAAEAV?$resource_tie_t@Vmaterial_u@prism@@@1@_K@Z: Index outside array boundaries." hiba,tehát valószínüleg a volvo mod. De most is tele van a log a volvo hibákkal. Előbb el kellene adni a Volvo mod kamiont,de ugye attól meg leáll a játék.
    (#23094) m0h0senator Köszi,de az még mindig a nem steam-es verzióhoz írodott,és nekem steam verzióm van. Bár most jelenleg az Rjl probléma megoldva.

    Áh,hagyom a francba mostmár. Hát most nézem,hogy sofőröm is van,akinek volvo van adva. Eladnám én a volvot alóla,de leáll a játék ha a volvora kattintok. Kompatibilis lett a Volvo mod is,de ezek szerint csak ennyire. Ezért lett volna jó,ha frissíti a fejlesztő,és nem csak foltozgatva van. Utoljára indítottam el ma az Ets2-t,ott rohad meg ahol van :D

    [ Szerkesztve ]

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák