Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nextman

    aktív tag

    Erdekes mennyi pozitiv kritikat olvasni, szerintem az eddigi 7.-bol ez a leggyengebb resz. Jo, hogy szep a latvany, egy Imax 3d film eseten ez alap.
    Negativok: Kylo Ren - a fogonosz engem egy tipikus kis gimis emos suttyora emlekeztetett, komolytalan.
    Amugy semmi nem sikerul neki, mindent elront, Vader pl. 2 kiserlet utan tuti kivegezne, ha az o alkalmazottja lenne.
    Rey, egy vicc, hogy 10 perc alatt megtanulja hasznalni az erot, amit mas Jediknek evekbe, evtizedekbe telt tapasztalt mesterek mellett. Fenykardparbajban is elsore gyoz egy valamennyire mar kepzett ellenfel ellen.
    A rohamosztagos is adekvat fenykardharcot viv , ez is vicc.
    A halalcsillag 3 is rosszul sult el szerintem. Raadasul egy bolygot hogy tudnak utaztatni egy rendszer kozelebe? Vagy 15 evet kell varni, amig egy lovese a 15 fenyevre levo rendszert eleri?
    Persze a millenium falcon epp jo helyen van, Han Soloek epp megtalaljak. Honnan jott az elso rend, meg az orias vezeruk, honnan van a terkep, mi lett Luke tobbi tanitvanyaval, ilyen dolgokkal semmit nem foglalkoznak.

    Szamomra nagy csalodas volt a film, mert nem illeszkedik a tobbi reszhez, mashogy mukodnek benne a dolgok. Nekem a clone wars vagy a rebels sorozat is hitelesebb star wars, mint ez a film.

Új hozzászólás Aktív témák