Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Cathfaern #27 üzenetére

    itt kecskeméten nem egyszer jártunk úgy egyik helyen, hogy alapból 1-2 óra náluk egy kiszállítás és amikor 3óra elteltével hívtuk őket, akkor "nem kapták meg a rendelést" :U fodrászom meg a papír+toll+telefon híve... általában fb-n írok neki, amire általában gyorsan válaszol, de gyakori az is, hogy ott ülök a székben és akkor hívogatják és ír be pár időpontot... engem nem zavar: amikorra odahív +/- 5perc és már kezdi is a hajvágást, jól megcsinálja, gyorsan és nem túl drágán... (nem úgy mint az előző fodrászom: elpletykált egész nap, odahívott mondjuk 17:00-ra, akkor még elküldött hogy vannak előttem és menjek vissza 18:00-ra, aztán 19:00kor talán elkezdte a hajam és 20:00-ra haza is értem :U pár ilyen alkalom után meg is untam)

    ui: engem igazából nem zavarna az sem, ha robottal kommunikálnék... lényeg, hogy az adott "probléma" meg legyen rendben oldva... :K ...mellesleg ha a gyökér ügyfélszolgálatosokat cserélnék mindigkedves és precíz robotra, örülnék is neki

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák