Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiro

    senior tag

    válasz Deck #15653 üzenetére

    Látva, hogy csinál olyan képeket, mint egy jobb bridge, vagy belépő szintű tükrös, én meg azon a véleményen vagyok, hogy inkább a telefonomat használom ki, mint hogy több kacatot cipeljek. Ráadásul külön mikro sd tárolóhelye van, önállóan is lehet használni - bár akkor nem látjuk, milyen kép készült -, felhőbe nyomhatjuk a képet, stb. Oké, egyes fényképezőgéppel is lehet felhőbe nyomni, csak ahhoz más jellegű hálózati kapcsolat kell, arról nem is beszélve, hogy egy powerbankkal szükség esetén tölthető, akárcsak a teló. Míg egy géphez pótakku kell arany áron. No de a lényeg az, hogy van választási lehetőség és ettől színes a világ. (Lányomat szintén nem lehet meggyőzni, most nyitom a buxát egy haladó tükrösre 2 kit obival, vagy utazóval. Én vigigjártam ezt az utat - amióta fotózgatok 45 év eltelt lassan - és rájöttem, hogy hobbi szinten egy erősebb zoommal ellátott bridge bőven jó (a Sony nagy érzékelős bridge gépe a legjobb, de az kb. 350 ezerben fáj), amióta pedig kijött a Sony újdonság, nálam az lesz a favorit. Mondjuk a kereső akkor is fog hiányozni, de meg lehet szokni.

Új hozzászólás Aktív témák