Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.F.G.

    senior tag

    Lenne két kérdésem ami eléggé off, de nagyon hálás lennék ha segítenétek eléggé alapvető androidos kérdéske:
    - valamiért az xperia V-ém még az én googlis accountomhoz van regisztrálva, vagyis ha megnézek egy appot akkor kiírja, hogy kompatibilis az össze készülékével és ott van még mindig az Xperia v is, ez miért lehet? hogy tudom eltűnjön? bár most hogy leírtam a kérdést lehet, hogy rájöttem a válaszra: Annak aki használja a készüléket be kell jelentkeznie a V-re a saját googlis fiókjával? és probléma megoldva már hozzá lesz regisztrálva a készülék?
    - következő pedig az hogy hogyan tudnám a legegyszerűbben rendbe tenni a kapcsolatokat a telefonon, mert sajnos van egy csomó kontak ami 2x-er vagy 3x-is szerepel, ha rendbe teszem a g-mailes fiókomban (belépek egy asztali gépen vagy egy laptopon böngészőből a googlis fiókomba és rendbe teszem) és utána nyomok rá a telefonon a szinkronizálásra akkor a gmailes fiokból foglya a kapcsolatokat szinkronizálni a telefonra vagy a másik irányban, a telefonról feltölti a kapcsolatokat az online gmailes fókombaj, csak az egyszerűbb lenne, ha gépen szerkeszthetném a kapcsolatokat még is könnyebb mint a telefonon. Köszönöm előre is a segítséget és elnézést a sok offért

Új hozzászólás Aktív témák