Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nismoka

    addikt

    válasz trettret #1286 üzenetére

    Ezeket te komolyan is gondolod? :W Volt pár alsóbb kategóriás tablethez szerencsém, valami borzalmasak, ehhez képest meg főleg. Oké, ez sem ér annyit amennyi, de kissé túlzásokba estél szerintem..

    [ Szerkesztve ]

  • szzoo

    tag

    válasz trettret #1286 üzenetére

    Értem, hogy az opendott csak egy példa volt. A lényege az a mondandómnak, ha csalódtál, ha nem szereted, akkor halott az ügy. Ez legalább olyan fontos, sőt fontosabb, mint hogy mi a gép specifikációja. Többek között ezért is menők az apple termékei, pedig ott is van gond dögivel.

    Hogy megéri-e az árát, az nekem szubjektív dolog. Egy opendott számomra nem érne sokat, mert csak ~7 colos, és 1 Gb memóriával nem vennék tabletet. Nekem azért kell a sok ram, hogy stabilan fusson egyszerre több alkalmazás, ezt egy tabletnél elvárom. Persze elég kevesebb is, androidos telefonomban csak 1 Gb RAM van, de nem is haragszom rá, ha ritkán kilép a zenelejátszóból, mert közben Chromban a több oldalnyi macskás gifekre rányitok véletlenül egy másik alkalmazást.

    Az ára most nem tudom mennyi a tabletnek, ameddig követtem nem volt túlárazva (120.000-99.000 között mozgott a wifis tavaly a sony centerekben, néha ajándék dokkolóval, én is így vettem). Mióta kifutott, talán ennek is megugrott az ára, ez így szokott lenni. Én ennyiért nem vártam sok extrát a dobozba. Jó lenne, de nem vagyok naív.

    Na az Xperia Z4 Tablet az túl van árazva, most még a wifis modell 215.000 Ft. Kíváncsi vagyok beesik-e 150e alá. Tudom az árát, mert néztem, átfutott az agyamon, hogy később váltanék rá, ha szervizbe kell vinni a Z2-őt amikor már csak pénzvisszafizetés lesz. Mondjuk a Z4 specifikációját átnézve, nem az én tabletem, mert pl. kihagyták a mágneses töltő csatlakozót és a dokkolót. Ezt nagyon szeretem a Z2-ben. Megint szubjektív dolog, de ha +10e forintért cserébe most benne lenne a Z4-ben is, akkor én nem bánnám, így viszont bármennyiért sem kell. Ha több kell, akkor szépen emelkedik az ár is, mindennel így van.

    A recsegéshez, cuppogáshoz: nekem semmi ilyen sincs. Sajnos lehet neked nem volt szerencséd. Ha én így járnék, akkor használnám amíg nem súlyosbodik a helyzet, majd beadnám szervizbe. Így járta meg a Z2 Tablet a szervizt decemberben sárgásodás miatt. Ilyen tekintetben nagyon nyugodt ember vagyok. Előfordul hogy valami elromlik, hát csinálják meg. Persze egy szériahiba ettől kínos dolog, de a sárgásodás kapcsán azt tapasztaltam, hogy szó nélkül cserélik a tabletet, ami korrekt.

    Kamera: már megjelenésekor lehúzták a kamerát, erről tudnod kellett. Nem tudom miért, de valamiért nem raknak jó kamerákat a tabletekbe. Én igazából nem is tartom fontosnak. Számomra vérlázítóbb, mikor alapvető dolgok silányak egy termékben. Ilyen, mikor egy drága tv hangszórója ugyan úgy kopog mint az olcsóé, pedig ez is megszokott dolog.

    Ritkán veszek elektronikai cikket, de azt már megtanultam, olyan hogy tökéletes nincs. Nem a hibás darabokra gondolok.

    "szintén gagyi túlértékelt állítólag zajszűrős vagy milyen fülest amihez hasonlót a trafikban veszek 250 ftért."
    Mi a füles típusa? Ezt nehezen hiszem el :) . Szinte az egyetlen ami miatt nem váltanék másra az a zenei hangzás. Napi sok órát hallgatok zenét munka alatt. Sony tablet vagy telefon + Sony füles ami nekem bevált. Például számítógép integrált hangkártyáját képtelen vagyok a fülesemmel zenét hallgatni. Más márkák is biztos jók lennének nekem, de nincs időm/kedvem/pénzem kísérletezni. Nem a zajszűrős fülesem van, de csak nem lehet az sem olyan rossz.

    Ha megtartod a tabletet és lehetőségedben áll, akkor szerintem vegyél hozzá dokkolót. Nagyon jó dolog, úgy tűnik ez neked is fontos szempont.

Új hozzászólás Aktív témák