Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marciking

    csendes tag

    Sziasztok! Sikerült végre rendelnem egyet, holnap érkezik az xxlgsm jóvoltából egy fehér példány. Lenne pár kérdésem -mert kb. annyira megtetszett a telefon, hogy egy hete erről olvasok/nézek videókat youtube-on és sikerült megvennem látatlanban- mert ad némi okot aggodalomra az android. Nos, jelenleg Iphone 5S-em van (kövezzetek meg...) és ezt cserélem erre a Z1C-re. I5S előtt SGS3-am volt (ezért is várom a köveket, és kukoricán is térdepelek a sarokban...) és nagyon szerettem, mind magát a telefont, mint a droidot. (mondom ezt über apple fanboyként, 2008tól IOS - 2012 SGS3ig aztán i5S megjelenéskor újra IOS). Viszont volt a Samsunggal egy elég nagy problémám. Mégpedig az 1GB ram. Sokszor használtam úgy a telefont, hogy kocsi zenéjére rákötve aux-szal, és google maps + zenelejátszó, nagyon szerettem mert együttműködött a két progi, mikor bemondott valamit navi közben, addig a zenét lehalkította. Igen ám, de ez a két progi egyidejű futása úgy megette a ramot, hogy ha irtak mindeközben viberen, vagy esetleg hívtak, konkrétan összeomlott a navi, újraindult, zene megakadt stb stb. Elég kellemetlen 140nél autópályán navit újrakonfigolni félkézzel. A kérdésem ez lenne, hogy mennyire telik meg a ramja a Sonynak?

    A kamerát közben megválaszolták, de egyébként a pár nap alatt láttam egy videót, ahol pont I5S-el hasonlították össze a kamerát, és fényes nappal is készült egy olyan tré kép szegény Z1Cvel, mint amilyet itt mutogatnak a cikkekben. Ha valakit érdekel, ki tudom keresni a vidit.

    Jah, hogy miért cserélem le a "kiváló" I5S-t? Egyszerűen 5év IOS után rohadtul unom szegény apple oprendszert :( tökjó, gyors, smooth, meg minden, de elalszok rajta....

Új hozzászólás Aktív témák