Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fehércápa

    aktív tag

    válasz Rossi #2168 üzenetére

    Nem tudom melyik szolgáltató jó.
    Én vodás vagyok,ahol szerintem általában a telefonok olcsóbbak,mint más szolgáltatóknál, mert valóban megvehetsz valamit 1ft-ért,anélkül,hogy utána évekig fizetnél törlesztőrészleteket.
    Viszont szerintem sokkal kevesebb helyen van vétele,vidéken sokszor jártam úgy,hogy mindenki másnak volt térereje,csak nekem nem.
    A percdíjak közt nincs különbség,mert mióta léteznek,karteleznek a szolgáltatók, itt az sms olcsóbb,ott a perc, itt 4előtt, ott 6után occsó...

    Én pl. ma vittem szervizbe a vodához,mert állandóan kimaradtak 5-10mp-ek beszélgetések közben. Tök süket volt a telefon hosszú másodpercekig.
    Egy frissítés után nem tudtam felvenni a telefont, csörgött-csörgött és sehol egy gomb amivel felvegyem :)
    Majd jött ez a hang kimaradás...
    Frissítettem megint a szoftvert, felvenni már tudtam,de a hang kimaradás nem szűnt meg.
    Na,vodánál úgy kezdték,hogy nem jó a pecsét a garancia papíromon.
    MOndom mérnemjó? Mert ez a pecsétet nem használhatta volna a bolt már vagy fél éve, de majd a központban eldöntik elfogadják-e, ha nem akkor el kell intéznem.
    Mondtam,hogy engem ezzel ne is hívjanak, a boltot keressék. (hivatalos voda bolt)
    Hát nem az nem úgy van,majd nekem kell elintézni,meg majd átmenni vele ide-meg oda és írnak új garancialevelet...
    Szóval ennyit a vodáról és persze legkorábban 1-1,5 hét múlva fogom visszakapni, cserekészülék csak alap van,semmi okostelefon...
    Ide a rozsdás bökőt,hogy 1,5-2 hét múlva azzal fogom visszakapni,hogy nincs hibája! :K

Új hozzászólás Aktív témák