Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isten88

    senior tag

    válasz Perillustris #3159 üzenetére

    Egy teszt jó lenne, mert Én meg ILYET tervezek venni, amint visszajön gariból.

    GSMline "reklám", vagy inkább személyes tapasztalat: Felhívtam őket 2011. 10. 14-én, hogy hibás a készülék (nyagda, alkatrész kiesett belőle előző gariztatás után egyből...), 17-ére ígérte a futárt (hétvége miatt, aminek még örültem is, mert kicsit tovább nyúzhatom a telefont). A futár 17-ére jött is, el is vitte a készüléket. Ez a futárszolgálat, amivel a GSMline szerződve van, 24 órán belül kézbesít, ezt szegezzük le, tehát 18-adikán már GSMline-éknál volt a telefon. Pénteken (2011. 10. 21-én) felhívtam a Cordon szervizet - mert ugye Ők szervizelik a telefont - és közölték velem, hogy még nem érkezett be hozzájuk a készülék. Gyors hívom GSMline-ékat, hogy most mi van. Hozzájuk megérkezett a készülék, még aznap továbbították is. Ezt az ügyfélszolgálatos minden utánajárás nélkül tudta, nevet sem kért, fejből "tudta". Közöltem velük, hogy nem érkezett még meg a szervízbe, most beszéltem velük. Erre mondta a GSMline-os tag, hogy mivel nem személyesen vittem be a készüléket a szervízbe, ezért a szervízesek nem adnak ki infót a telefonról - márpedig adnak, mert adtak. Tegnap (2011. 10. 26-án) felhívtam a Cordont, hogy megérkezett-e, közölte az ügyfélszolgálatos hölgy, hogy előző nap érkezett meg (2011. 10. 25-én) - na ugye, hogy adnak ki infót. Felhívtam GSMline-t, hogy ez hogy, meg miért, meg gari ezzel az idővel nem bővül, amit bénáztak másfél hetet a telefon átadásával... Persze ment a hárítgatás, hogy a futár hibája, mert ahogy beérkezik, továbbítják egyből.
    Ez már a második ilyen eset, hogy késve továbbítják a szervíznek.
    Furcsa cég ez a GSMline, ha nem tudnak az ember zsebéből több pénzt kihúzni. :/
    Ezzel el is dőlt számomra, hogy több embernek ezt a helyet nem fogom ajánlani. Ha akarja vegye ott a készüléket, de nem fogom ajánlani emiatt sajnos. Ha egy kicsit többet törődnének az ügyféllel, akkor ajánlanám, de a kedvesség kevés ilyen téren számomra.

    [ Szerkesztve ]

  • Kobor

    aktív tag

    válasz Perillustris #3159 üzenetére

    Nekem ilyen van, előtte egy Kingston class4 volt aztán egy Kingston class6-os, de szerintem valami hamisítvány volt iszonyú lassú volt, vissza is vittem mindkettőt.
    A gyári kártyán lévő dolgokat másoltam vissza usb-n 2 óra, ezen 12 perc volt, ugyanazon a pc-n, ugyanazok a cuccok :F

Új hozzászólás Aktív témák