Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz cousin333 #42 üzenetére

    Nekem meg az FF Linux alatt gyorsabb sokkal, Chrome Win alatt jobb sokkal. Operát régóta nem használom, az meg rendben van, hogy van benne beépített dolog, de sok nem az igazi, példának okáért az Operába épített torrent kliens egy rakás ...

    #48 Moonman:
    Pedig ami az aláírásában szerepel elég nagy baromság, még ha költőien is fogalmaztad meg. :U
    Én is végigpróbálgattam a különböző böngészőket és visszatértem az FF-re.
    Chrome: tényleg gyors, de nagyobb méretű fájlok letöltésénél sokszor idő előtt befejezte a letöltést, és nem a net szolgáltatóm hibázott az is biztos.
    Opera: Jó lenne, de jópár honlappal még ma is nyűgje van ha be is hozza egyáltalán, felsőoktatáshoz való honlapokhoz totál alkalmatlan.
    Safari: Semmi lényeges előnyt nem mutat a Chrome-hoz képest talán a cover Flowami érdekes benne, a beállítások menü katasztrófa benne.
    IE8: Általában probléma nélkül behozta azokat a honlapokat amit nézek, de mindezt a konkurenciánál jóval lassabban.

    FF-et meg visszaraktam, csak 2-3 kiegészítő van fent rajta és így még nem lassul be. Mondjuk indításnál ha előző munkameneteből sok tab van akkor lassabb. Nálam nem fagyott, és ahogy írtam előzőleg Linux alatt elég gyors is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák