Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Stauffenberg #115 üzenetére

    Van az a megállapítás, hogy a sötét középkorban az emberek 75%-a szentül hitte, hogy valaki lakik a felhők felett.
    Most, hogy van Hubble, heti rendszerességgel járkálnak fel a rakéták, és ezernyi műhód' figyeli a felszínt, ez az arány lecsökkent 50%-ra.
    És van az a felmérés, hogy a magyar lakosság felsőbb (érted) rétegében 7-800.000 laposföldes van. Szerintem ki is lukadtunk a probléma gyökeréhez...
    _Volt_ egy haverom aki meg akarta magyarázni, hogy Ausztrália kamu. Aztán visszakérdeztem, hogy szerinte hol a jó édes anyjába csináltam az ielts nyelvvizsgámat, mert nekem eléggé úgy tűnt akkor, hogy létezik, de lehet, hogy csak a NASA kavart valamit...
    Végén tényleg csak a kormány, meg a virágaim maradnak... :)

    Meggyőződéses hit ellen nem tudsz mit tenni.
    Szektások ellen még annyit sem (lásd kormánypárti fanok).
    És ahogy hülyülnek az emberek, úgy lesz egyre könnyebb megetetni velük ezt a töménytelen baromságot... igazából engem az érdekelne, hogy ezek mögött szándékos kormányzati (pl: kína) áll, vagy pusztán anyagi okokból történő nyáj-terelés (pl: gödény, idétlenkei, vagy a qanon (vagy mi a tököm az, de simán lehet, hogy az mögött meg az oroszok és/vagy kína).

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák