Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz Fitzgerald #34 üzenetére

    Nekem azt mondták, ha 1 hét alatt nem jön ki, akkor az nem túl jó ...

    Kérdeztem az utolsótól az almaecet dolgot is, meg a sört is. Azt mondta, hogy nem sok értelme van egyiknek sem.
    Nem akarom felülbírálni, de ez butaság, ez nem igaz ... mindenhol, mindenki tudja, hogy vesekő ellen sör a megoldás ... persze az is benne van, hogy az orvos orvosságot javasol ... :U

    Nekem az ivás szokott segíteni, az szokta kilökni, pedig az enyémek nagyobbak voltak, és mégis kijött, akkor a tiednek is segítene ... próbáld ki, mit veszíthetsz vele ... 5-6 üveg sör nem kerül annyiba , mint a gyógyszerek, és az már 3 liter ...ha azt betolod 1-2 óra alatt, az tuti lökni fog rajta

    13 nap után, én 2 órát sem bírnék várni, nem 2 hetet ... :(

    Nekem a legutolsó 3 napig tartott, én akkor azt hittem már meghalok, mondjuk nekem szinte szünet nélkül fájt, még ide írni is képtelen lettem volna

    Amikor nagyon fáj, olyan görcsösen, levegőt kapkodva, na akkor mozog ... akkor megy lejjebb, ha nem fáj, akkor vagy leért a húgyhólyagba, vagy megállt

    Próbáld ki ezt az ivás dolgot, én a citromos Gössert javaslom, nem olcsó, de nekem azt vált be

Új hozzászólás Aktív témák