Hirdetés

Aktív témák

  • cancerbats

    csendes tag

    sziasztok!

    huh, egy kicsit nem voltam, és mennyi rengeteg hozzászólás!

    sajnos én is kénytelen vagyok írni, mert felmerült egy elég furcsa problémám.

    kint van főképernyőn gyári widgetként az exchange active sync, meg a gmail fiók is. egyébként az exchange is ugyanarra a gmailre van beállítva. na a lényeg, hogy kb. 2 hete valamiért nem akarja szinkronizálni az exchange fiókot. ha nyomok egy kis nyilat jobbra és a gmail felület jelenik meg a widgeten, és azt 'download'-olom, akkor azonnal letölti a maileket. de az exchange meg sem mozdul. és nem csak a widgetről indulva, hanem az emailbe belépve sem akarja az igazságot. mivel a lehetséges összes beállítást megnéztem, leellenőriztem, valamint emlékszem is, hogy nem nagyon nyomtam el semmit, ezért fordulok hozzátok, hátha volt valaki másnak is hasonló rejtélyes esete, vagy esetleg van ötlete.

    időben összefügg a dolog azzal, hogy lejárt a mobil net egyenlegem, amit azóta sem töltöttem fel, de technikailag nem hinném, hogy bármi összefüggés van. wi-fin próbálkozom.

    annyit látni, hogy rámegyek, hogy 'sync', egyet mozdul a kis narancssárga nyíl a wi-fi jelen, és annyi.

Aktív témák