Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    Teasüti

    Ez nagyon egyénfüggő dolog, hogy ki mit tart elfogadhatónak. Én speciel úgy vagyok vele, hogy akkor is tudom élvezni a zenét, ha nem egy csúcskategóriás zajkeltőből szól. Ha meg csak a zenére koncentrálok, nem fülesből hallgatom. :N Mellesleg véleményem szerint nem szerencsés dolog, ha utcán/buszon, szóval az otthon nyugalmán kívül egy füles teljesen elszigeteli a külvilág zajait. :B

    Adamul

    Az általam felrakott Opera Mini angol nyelvű, ezt elfelejtettem mondani. Lehet, hogy a magyar nyelvűből is találni olyat, aminél normális ikon van, utána meg már csak egy pillanat kiszedni belőle a virtuális billentyűzetet.

    A navi program egyszer nálam is csinált karakterhibákat, de azóta nem sikerült reprodukálni. Melyik verziót próbáltad ki, amelyiket én csomagoltam össze? Próbáld ki a 300 megásat is, elvileg annál megoldották ezt a problémát. Amúgy a GPS jelet a szobában tuti nem fog találni, ahhoz ugyanis rálátás kell a műholdakra. Viszont ha van mobilneted, akkor elvileg műholdak nélkül is be tudja lőni a hozzávetőleges pozíciódat, legalábbis a Google Maps biztosan.

Új hozzászólás Aktív témák