Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Skynet

    senior tag

    Hát igen a vga... :U de igazából nálam csak a gép ára verte ki a biztosítékot: "180-190K" de miért is :F
    A márka indokolja ezt az árat? Samsung mióta egy Dell, Lenovo, HP vagy bármilyen hasonlóan elismert laptop gyártó? Szerintem egy Acer, Fuji, Msi, Asus stb. szinten vannak a Samsung notik.
    Ez a középkategória is számomra egy x-akta, mitől lett középkategória(?), hogy egy ilyen körítés mellé kapott egy értelmetlenül erős procit?
    Esetleg egy drágább op.rendszert, sok tartozékot, sok garit, nagy akksit kapok, hogy megértsem az árcédulát? Tele van a gép értékes csatlakozókkal (?) esata, usb3.0, Express Card... vagy nem figyeltem és egy normál 1366x768 kijelzőnél komolyabbat kapott? Vagy csak a matt kijelző kerül egy vagyonba?

    Hardver téren tudom sok gyártó szerelget még ezzel-azzal, maradt a raktárban stb. de GeForce 315M nem tűnik egy jó választásnak (vásárlói szempontból), mikor örülhet, ha nem kap ki a cpu-ban lévő integrált Intel hd 3000-től (így csak egy plusz fogyasztó lett).

    Szóval én alternatívaként egy Asus K53SV körül szimatolnék, akár egy gyengébb i3-al, viszont 500gb vinyó, picit nagyobb akku, szintén 4gb ram, alumínium borítás(!) és bár nem jár mellé Windows, de ~20ezerrel olcsóbb és GT540M van a gépben ami 2,5x erősebb a kis 315m. A 2 év nemzetközi ingyen futár garancia pedig már ugye alap.

    [ Szerkesztve ]

  • Mr.Skynet

    senior tag

    válasz kerelo #12 üzenetére

    bjames kolléga kérdése idő közben rádöbbentett, hogy csúnyán benéztem a dolgot, tényleg se HM65 chipset, se Sandy B. proci, így bukó az Intel vga-s írásom is, sorry all :B
    De így meg aztán, még annyira sem értem miért ennyi az annyi... :))

    he7edik. Thx :R

    kerelo talán félreérthető voltam, semmi problémám magával a Samsung márkával/gyártóval, sőt annak ellenére, hogy most vásárolta fel a Seagate a hdd gyártását, én kitartok a Samsung mellett, ha érdekel nézz szét, védtem a Samut az előbb említett hír fórumában is. Minden téren elismerem őket, adatlapomon is láthatod, hogy a 3-ból 3 Samu vinyóm van, a tft-m is samu és talán a következő telóm és tv-m is samu lesz.
    Csupán arra akartam rámutatni, hogy tudjuk, hogy miért kérnek egy pl. Dell laptopért harmadával többet mint mondjuk egy Acer-ért és úgy gondoltam, hogy a Samu annyira csúcsminőségű és elismert laptop gyártók közé képzelte magát, mint a korábban felsoroltak például és talán ezért ennyi az ára ennek a gépnek...

Új hozzászólás Aktív témák