Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz ngabor2 #16695 üzenetére

    A korábbi telefonomnál is volt egy hard reset, de a törölhető adathordozók sajátossága, hogy ezt követően is visszaállíthatók még az adatok, sok esetben kb másodpercek alatt.

    Mindegy, akkor kénytelen leszek bevinni a telefont szervizbe, meg végül is nem államtitkok vannak rajta, sok kárt nem okoz ha valaki visszafejti a telefonkönyvem tartalmát, maximum csak baromi kellemetlen lenne nekem, de azért remélem ezúttal egy normális szervizeshez kerül.

    Azt azonban nem értem, hogy mégis mi a bánatos f4sznak adnak ki egy hivatalos szoftvert a szoftverfrissítéshez ha ezzel bukod a garanciát... minden valamire való gyártó azért ad ki szoftverfrissítést és hozzá eszközöket, hogy azt a felhasználó maga is el tudja végezni. Miért nem hívják fel a figyelmet SEHOL arra, hogy a telefonhoz mellékelt New PC Studio kliensszoftverrel való szoftverfrissítés semlegesíti a garanciát?

    A fotós eszközeimet is így frissítem, kábel rádug, kliens szoftver felismeri, új firmware felkúszik és mindenki boldog...
    ...nem értem, hogy a Samsung mi a francért bonyolítja túl ezt az egészet...

Új hozzászólás Aktív témák