Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BrOnZ

    tag

    válasz Luissimo #386 üzenetére

    A válasz gombbal semmi bajom... (remélem így megfelel kényes elvárásaidnak) De bocsánat érte, attól a púpom tele van, ha valaki a tudást saját tulajdonaként "elzárva" tartja. Talán ezért is tanítottam éveken keresztül... Azért arra kíváncsi lennék, hogy születésedtől fogva mindent autodidakta módon tanultál-e meg?

    Vajon minden kérdésedre az volt a válasz, hogy "guglizzál" kicsit? Meg RTFM??? Ne már... Sokkal jobb lett volna pl. egy olyan válasz, hogy: "...bocs,de ez annál bonyolultabb, minthogy egyetlen mondatba beleférjen..." Az is elfogadható, hogy: "...erre nem tudok válaszolni..."

    Biztosan ebben a fórumban is volt róla szó... Bocsánat, hogy kicsiny rohanó világunkban egy egyszerű kérdésre adandó egyszerű válaszért, egy fórumban nem olvasok vissza több mint 300 oldalt. (Bár Neked is nehezedre esett egyetlen oldalon belül azonosítani a választ, a "gomb" használata nélkül...) Ez biztosan az én hibám, már szórom is a hamut a fejemre.

    De ez a lepattintós guglizzál kicsit... IMHO nem fórumra való... ;)

    Azon gondolkodom, hogy vajon kp78 miért tudott használható választ adni... :)

    De levontam a tanulságot: itt többet nem kérdezünk... De lehet hogy olvasni se fogunk... ;)

    [ Szerkesztve ]

    --=<[BrOnZ]>=--

Új hozzászólás Aktív témák