Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    Mindenki rohog rajtam, de emelett boseges segitseget nyujt, igy szeretek itt lenni!
    Nyilvan ez csak engem erint mint egyeduli felhasznalot, de azert latom paran megerositenek abban, hogy azert naluk is van ugyanolyan, vagy hasonlo gond.
    Nyilvan megy a talalgatas, en ezt kultivalom is, csak vannak olyanok, akik hozzaertonek kikialtva magukat a legtutibb tipp ellenere is nem tetszik nekik, hogy nem megerositesrol, vagy belenyugvasrol, hanem tovabbi problema fennallasrol szamolnak be.
    Kivancsi lennek pl. Bodrik forumtars velemenyere is, aki hasonloan hozzam szivesen probal ki mas keszuleket is, hogy o hogy van az akkuidovel megelegedve.
    Bar ez igazabol az en helyzetemen nem segit, mert szinte biztos, hogy valami egyedi beallitasi gond lehet.
    Most tiszta lappal indultam, egyedul az sms-eimet allitottam vissza, meglatom mi tortenik majd.

    Mint az elmult idoben tobbszor leirtam, kedvelem a telefont, vannak szamomra nagyon jo tulajdonsagai, ami miatt egyelore nem akarnam eladni.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák