Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    Xiaomi Note4-ről jövök,ott nem kellett figyelnem az akksira,mert 2 napot akkor is kibírt ha 10 óra SOT volt a készülékben,ellenben a kamerája zárt helyen használhatatlan (főleg ezért vettem S7-est).
    Ahogy elnézem 2 napot nem bír,csak ha nem piszkálom,viszont profi a kamerája,tehát valamit valamiért. :D

    [ Szerkesztve ]

  • ak76

    senior tag

    válasz zolikaDB #32752 üzenetére

    1.) Kínait (Xiaomit) idehaza is vehetsz garanciával,persze drágább lesz mint a GB-ről,de valamit valamiért.
    2.) A kínaiak kamerája pont olyan mint a konzumereké,100 ezer felett indul a mutatvány,alatta szar,vagy átlagos,a Mi A1 kamerája pld nem is olyan rossz 68 ezerért.
    3.) A ROM pont hogy nem "olyan amilyen",a Redmi Note4-után az S7-esből pont a MIUI 9 Global Stable hiányzik a legjobban,az egy atomstabil etalon ehhez képest,ott soha nem láttam még olyat hogy a "beállítások alkalmazás leállt",hogy a FB alkalmazásban rábökök egy képre,és kifagy az egész cucc,force close,beragadt alkalmazások miatti merülés,gyenge WIFI stb...
    Pont a rendszer stabilitásától baromira nem ezt vártam.. :(((
    4.)A Note4 kamerája egy hulladék,a videóval együtt, ezért hagytam ott egy év után,és jöttem S7-re,itt a kamerával teljesen elégedett vagyok,az Amoled panel tökéletes,ellenben merül a telefon mint a Titanic,5 óra SOT már rekord, egy napos használat mellett,és őszintén megmondom,a kamera/kijelző kivételével nem érzem a plusz 80 ezres újkori felárat.

    De mivel vadonatúj állapotban vettem, 22 hónap gyári garanciával egy százasért,és a kamerájával meg a kijelzőjével tényleg elégedett vagyok,marad az S7.
    Ár/érték arányban ennyiért már megéri,de ha a Mi7-es B20-al jön,és kap egy normális kamerát,az S7 megy a feleségemnek,én meg vissza MIUI-ra.

    [ Szerkesztve ]

  • ak76

    senior tag

    Feldobtam ezt a 380Mb-os frissítést,majd wipe cache,most pedig tesztelem.
    Első benyomás hogy ténylegesen gyorsabb lett,nem szoktam felülni a placebo vonatra,nem látok bele olyasmiket amik nincsenek ott,mert alapvetően eddig is teljesen meg voltam elégedve az S7 teljesítményével,de úgy látom tényleg nőtt a sebesség,az akksi gazdálkodást meg majd meglátom,nekem bő egy,másfél napokat ki szokott bírni 4-5 óra SOT-al,ha ez marad,már elégedett leszek.
    Fontolgatom hogy S9+ra váltok,de egyelőre értelmetlennek tartom a tetemes felár megfizetését.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák