Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgeza

    veterán

    válasz #67656192 #7723 üzenetére

    Alapvetően igen, ezért kell beállítani általánosan megfelelő értékekre. Ugyanakkor úgy gondolom, hogy nem annyira felhasználófüggő, elvileg annál jobb, minél alacsonyabb, amíg még nem omlik össze a rendszer. Szerintem inkább az eszköztől, illetve az azon futó rendszertől függ. Tehát belőhetné a gyártó nagyjából értelmes értékekre. Egyébként lehet, hogy az S6-on be is van (nem tudom, nem néztem, meg nincs az, aki megmondja, hogy mi a jó), inkább szerintem a rendszer foglal túl sokat. Bár szerintem lehetnének alacsonyabbak az értékek. Hiszen mindenki panaszkodik, hogy nem megfelelő a multitasking. Aki nem panaszkodik, az csak szimplán elfogadja, hogy így jó, de attól még a hardver alapján lehetőség van még jobbra!

    (#7724) Kékes525: hát ja. Tanulhatná, hogy miket használunk, és aszerint módosulhatnának a prioritások is. Szerintem indokolatlanul sokat használ a rendszer. Én az előző telefonomnál (Xperia SP) sokat pöcsöltem ezzel, és sikerült egy egészen stabil, jól működő renszert csinálnom a gyári romból, ami nem lassult be hosszú idő után sem. Pedig azt nagyon elcseszte a Sony. Nem is kellett sosem újraindítanom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák