Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mp3Pintyo

    aktív tag

    válasz Amos17 #7132 üzenetére

    Már eldöntve, köv héten veszem az S6-ot :D

    https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

  • w333

    félisten

    válasz Amos17 #7132 üzenetére

    +1 az S6 hosszútávra a legjobb választás :K

    Benne van az a + teljesítmény ami még a 2017 -s csúcstelefonokkal is simán felveszi majd a versenyt, de majd meglátjátok :))

    Majd karácsony körül mikor megkapjuk az Android M verziót, majd akkor fogja megmutatni az igazi erejét, illetve kíváncsi vagyok melyik kapja meg hamarább :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Amos17 #7132 üzenetére

    Csak, hogy ha már ide pofátlankodtam a szakmai topikba akkor reagálok erre egy szépet. :DDD

    1. Ezek az aksi tesztek nem túl objektív képet adnak, az ember maga tapasztalja meg, vagy tapasztalatot gyújt más userektől az akku időben. Azt mindenki belátja, hogy nem üzemidő bajnok az S6 viszont. :D
    Nem is ezért lett olyan jó.. a leváló hátlap sokkal nagyobb fícsör.. bocsi srácok nem hagyhattam ki. :D
    Ne hari, bírom az S6-ot. :D

    Na szóval.
    A G4 kijelzőben nagyobb viszont ez a házon nem sokban látszik meg, pár milliméterekről beszélünk, az szerintem nem annyi, hogy szignifikáns különbség legyen.
    Az meg, hogy a G4- be kevés az erő kész röhej. :D Mármint kevesebb de ezeket már nincs hova mérni. :D
    Hogy hol lesz 1,5 év múlva? :D
    Elég durva helyen még mindig. :D
    Hol van most egy Snapi 600?
    Hol van az M7? Kérdezed meg a topikjába, elég sokan a mai napig megelégedettséggel használják.
    Sőt a Nexus 4-et is még elég sokan szeretik pedig az se egy mai darab már. :)
    Elég sokat ér az optimalizáció.
    Ebben pont nem jó a Samu.. Bár az LG se. :D
    Viszont ezek már kiserőművek, magában a gépben akkora erő van, hogy optimalizálni se nagyon kell úgy pörögnek a dolgok és ez 2 év múlva se lesz máshogy az idei flagshipek az előfutárai egy új generációnak, bedurvulnak a dolgok, viszont ez az appokon nagyon lassan fog meglátszani, a hw fejlődik a szoftverekkel viszont le vagyunk maradva, maga az android ki tudja használni a hw nyújtotta erőt de az appok még nem képesek, egyszerűen nincs olyan dolog ami megenné és nem is lesz egy jó ideig. :)
    Nem kell ellen kampányba kezdeni a G4 ellen, és ezt se annak vegyétek, hogy ellen kampány az S6 ellen. :D
    Az idei flagshipek igen jól sikerültek, mind kicsit mást nyújt mitn a többi, mindbe vannak pluszok és mínuszok. És az is tény, hogy a legjobb az S6 lett idén de ez az Exynos miatt van nem pedig más miatt. Igen az is samsung blabla.. :D És a többi sincs tőle messze.
    Bocsi ,hogy ha hosszú lett vagy nem érhető benne valami, kicsit spicces vagyok. :D

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • #67656192

    törölt tag

    válasz Amos17 #7132 üzenetére

    Tegnap 23 óra üzemidőben 6.51 óra kijelző, 51 perc beszélgetés 3.31 óra böngészés volt. Éjjel 1 kor 28%-kal raktam a töltőpadra.

    Olyan az aksi mint a borosüveg:az elején mint az üveg nyakából hamar lemegy a szint de utána 95%-tól lassan merül .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák