Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz fojtviki #4649 üzenetére

    Ezért vettem közvetlenül a three-nél, mert ott nincs deposit. 50font befizetés volt, meg a havi 37..
    (Nekem csak havi 36, mert az enyém az s3-as vásárlásakor kötött szerződés..) Én is kérdeztem a carphone-t mindkét vásárláskor, de csak sokkal rosszabb ajánlatokat adtak..(mindegyik szolgáltató honlapján szereplő ajánlataihoz képest)

    Zenét metrón, buszon én is vezetékkel hallgatok egy (szerintem) elég prémium fejhallgatón ami még utcára elviselhető méretű és kivitelű volt számomra, de bukósisakban sokkal kényelmesebb vezeték nélkül.(Ráadásul a hely is korlátozott)
    Mivel naponta minimum 30-40-szer le kell vennem, ezért amíg vezetékkel használtam többször elfelejtettem kihúzni aztán mindig elakadtam, megrántottam és attól féltem egyszer a 3.5jack aljzat fogja bánni a telefonban.
    Különben 90%-ban énnis .flac -et hallgatok, csak ha valamit nem tudok megszerezni így, akkor elégedek meg esetleg a minimum 256-320kbps mp3-mal.. Igazából sosem értettem azt akinek elég egy 64kbps bitsűrűségű mp3 ami veri a zsigulik koppány kipufogójának fémes hangját...

Új hozzászólás Aktív témák