Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    veterán

    válasz zzola #9711 üzenetére

    Egy frissítés az enyémnek is okozott problémát, eléggé speciálisat. Prius+om van, ebben még nincs AA, de a telefon BT-n kapcsolódik a multimédia fejegységre, de valamiért a Waze hangja nem megy át a hangszórókra, szóval első körben be kellett kapcsolnom, hogy mindig a telefon hangszórót használja. Amikor beindítom a motort a telefon egyből kapcsolódik, és indítja a wazet. Nos egy frissítést követően ha engem hívtak vagy én indítottam hívást, miután bontottam a vonalat, az egér monitoron megjelent egy üres kimenő hívás. Számolta a perceket, de nem történt semmi. Viszont így a telefonon a waze is a háttérbe került, nem dumált és a telefon is az üres hívást mutatta. Csak a telefon újra indítása bontotta. Ami még a városban 1-2 lámpánál megoldható, de pályán vagy az M0-n határozottan ellenjavalt a telefont böködni vezetés közben. Szerencsére a következő frissítés javította.
    Tavaly Szeptemberben volt egy egynapos le(el)árazás a samu webáruházban, ha együtt rendeltél 1db S22-t és 1db S22+t, akkor 45% kedvezmény volt rá. Annyiért nekünk nagyon megérte.:B Nálam egy Xiaomi Redmi9-et váltott, ahhoz képest még az Exinossal is ég és föld. Lányomnak egy S23 ultrája van, mindig mondja, hogy nagy meg kényelmetlen, de nem akar cserélni. :D

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák