Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Pompi #2086 üzenetére

    Mennyibe kerül egy gyári akku csere, márkaszervizben? 20-30k? (hirtelen nem találtam hivatalos oldalt)

    Nyilván az a szerencsés eset ha még sokáig szeretné használni a user az akku jelentős kapacitásvesztése után is, és megéri azt a 15-30k-t a csere, de ilyen költség miatt én nem vigyáznék kiemelt módon az akkura.. (adott tartományban tartás vagy ilyesmi)

    Valamelyik Huawei tudott talán olyat (vagy Pixel? már nem emlékszem), hogy ha be volt állítva ébresztő és éjszakára töltőn hagytad, akkor 75%-ig töltött fel, ott szinten tartotta, de lehet, hogy csak 70-75 között, hogy ha lehet ne is kelljen rátölteni egyáltalán. Aztán az ébresztés időpontjára ütemezte a 100%-ra töltést, nyilván nem percre pontosan. Ez pl egy egész jó ötlet, 0 odafigyelés és minimalizálja a 100%-on töltött időt. Ilyen amúgy nincs Samsungra?

    Mondjuk én azt is nagyra értékelem, hogy be lehet állítani, hogy szeretnék-e gyorstölteni a S22-n. Szinte egész nap gép előtt vagyok, így bőven van ideje, ha meg valamiért kell a QC, akkor nem kell adapterekkel manőverezni, csak sw-ben engedélyezni :)

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák