Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    válasz kali #11260 üzenetére

    "a könnyen karcolódást sem tudom általánosságban elfogadni addig, amíg az enyémen nem látok sérülést."

    Mert ez érv :C

    Az, hogy te mit fogadsz el, az nem számít, attól még karcolódik szépen a note4 alu kerete (lézervágott része).

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

  • World-Soft

    senior tag

    válasz kali #11260 üzenetére

    Kali!

    Én több helyen ezt találtam mint ebben a fórumban is:

    [link]

    CommonEngine.smali - Line 158 -
    .field private static final MAX_VIDEO_FILE_SIZE:J = 0xffffffffL

    0xffffffffL = 4294967295 (in bytes) = 4 (Gigabytes)

    Tehát szerintem itt van a kutya elásva ha jól értem.

    Azért bízok bennük, mert az elmúlt egy hétben sokat beszélgettem ügyfélszolgálatosokkal, technikusokkal, és mindenki próbált mindent megoldani.
    Teszteltek nekem, kísérleteztek, távoli vezérlésen keresztül közösen kerestünk a kérdéseimre válaszokat, és többször ők hívtak telefonon, hogy tájékoztassanak hol áll pl. ez a teszt is, meg más is.

    Sajnos ma délután a technikus ezzel a rossz hírrel hívott, hogy sajnos ő is tudja ezt a 4GB-os problémát reprodukálni. Ő mondta, hogy felveszi mint hibát a rendszerbe, de nem tudja garantálni mikor lesz javítás, mert ez jórészt attól is függ, hogy rajtam kívül más is jelzi -e a hibát. Ha több ember jelzi, akkor nagyobb prioritást kap. Addig is azt ajánlotta, hogy 720-ban vegyek fel, mert a kisebb méret miatt, ott el tudta érni az egy órás felvételi időt.

    Én előadásokat szeretnék felvenni, és szívesen használnám a saját APP-jukat, és FULL HD-ben.
    Azért vagyok kicsit csalódott, mert direkt megkérdeztem tőlük előtte, és ők magabiztosan állították, ennél a z árkategóriás készüléknél nem lesz ilyen gondom.

    Az 5-ös nél is inkább azért lehet max. változás, mert valaki már mondjuk észrevette és kivette a fájl limitet.
    Én pl. örülnék ha a készülő, és csúszó nyalókában ki lenne javítva.

    Tehát aki tud, az kérem szánjon rám pár percet, és jelentsük a hibát minél többen.

Új hozzászólás Aktív témák