Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Plasticbomb #39 üzenetére

    Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Mennyire életszerű az a helyzet amikor valaki mobiltelefon HELYETT egy 10" méretű táblagéppel rohangál és azzal telefonál? Függetlenül attól, hogy a fejéhez tartja vagy sem. A sima mobilt sem kell a fejedhez tartanod ha nem akarod.

    Gondolom te sem mondasz le a mobilodról egy táblagép mellett. Nem tudom elképzelni azt a helyzetet amikor kényelmesebb táblagépről telefonálni, mint a telefont a fejemhez emelni (headset esetén meg aztán tényleg tök mindegy, hogy a készülék amit amúgy sem tartok a kezemben az egy telefon vagy táblagép).

    Tényleg nem értem ezt a mániát, hogy miért akarnak az emberek táblagépről telefonálni. A videohívást még megérteném, de a GSM hanghívást... hát tényleg nem tudom mi benne a pláne. Nem mindegy, hogy 3,5"-en vagy 10.1"-en nyomkodod a tárcsázóba a telefonszámot?

    mycso: Androidban (Honeycomb-tól felfele rendszer szinten, korábbi verziónál meg gyártó vagy szolgáltató által van tiltva a táblagépes telefonálgatás. Ha van GSM modul akkor az a mobilinternet elérést szolgálja. Kivételek persze mindig akadnak, de a lényeg az, hogy a táblagép nem telefonálgatásra való és nem is így kell hozzá viszonyulni. Te is leírtad, hogy a saját vasadon kb 2x használtad ezt a funkciót. Gondolom azt sem azért, mert kényelmesebb, mint a rendes telefonodat elővenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák