Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz spuros #21767 üzenetére

    Szimpla egyszerű kérdés! :)
    Ha én nem használom a térképet, az minek fut a tudtom nélkül a háttérben? Érthetetlen!
    A Play zene ugyanezt csinálja. Bár egyes telefonokon az update után már nem fut. De vannak még olyan alkalmazások, amiket az ember nem is használ élesbe, mégis futnak a háttérbe.
    Tudom, használjak Task Killert... :U Szép és jó! De akkor meg szintén ott tartunk, hogy alap beállítás helyett egy plusz alkalmazással kezelem a rendszert. Hát ez minden csak nem normális!
    A Windows esetében legalább betudom lőni, hogy induláskor mi fusson és nem is indul el amíg én azt nem akarom. Droidnál gyárilag miért nincs az egyszerű 1.1-es usernek ilyen lehetősége? Nem külön programmal, hanem gyárilag! Nyilván root szintű dolgokat nem lehetne kilőni. De alap alkalmazások kilövésével nagyon sokat segíthetnének egyes készülékeken.

    A Nexus 4 szerintem ugyanúgy fog járni, mint a GNex. Kifut majd a 18 hónapból és jó, ha egy frissítést megél. Talán kettőt, de akkor már a Nexusosok örülni fognak! Na, többek között ez is a fő ok amiért úgy döntöttem, hogy az androidnak búcsút intek. A másik ok az volt, hogy egyszerűen már minden olyan baromságra megy majd ki, mint a retina- és ujjlenyomat érzékelő. Köszönöm, de erre baromira nincs szükségem! Arra viszont igen, hogy a rendszerem stabilan menjen, a mobilnetet és a WiFi-t normálisan, ne eldobálva kezelje a rendszer és még sorolhatnám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák